Catering dietetyczny Zielona Góra

Catering dietetyczny Zielona Góra

Najlepszy catering dietetyczny dostarczany jest codziennie w Zielonej Górze i okolicach. Chciałbyś zrzucić zbędne kilogramy, zwiększyć masę mięśniową, a może po porostu nie masz czasu na gotowanie? Niezależnie od tego, jaki cel chcesz osiągnąć, Body Chief Ci pomoże!

Dla nas Twoje zdrowie jest najważniejsze, dlatego posiłki w diecie pudełkowej układają doświadczeni dietetycy tak, aby dostarczyć Ci wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Zespół kucharzy tworzy pełnowartościowe posiłki według ścisłych receptur. Ciągle poszukujemy nowych smaków i czerpiemy inspiracje z kuchni świata, aby codziennie Cię zaskakiwać. Fit przekąski sprawią, że nie będziesz miał ochoty sięgać po niezdrowe jedzenie.

Dieta pudełkowa w Zielonej Górze

Dieta pudełkowa Body Chief w Zielonej Górze

W zestawach diety pudełkowej Body Chief znajdziesz pięć dań, przygotowanych na cały dzień: I śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Dzięki temu będziesz mógł nabrać zdrowych nawyków żywieniowych i jeść regularnie. Przejdzie Ci też ochota na podjadanie, ponieważ puste kalorie zastąpisz pełnowartościowymi potrawami, które zniwelują uczucie głodu i chęć podjadania między posiłkami.

Rozpocznij przygodę ze zdrowym odżywianiem razem z Body Chief! Zamów dietę do domu lub pracy, a my dostarczymy Ci ją bezpłatnie pod wskazany adres w Zielonej Górze i okolicach! Wystarczy, że wybierzesz gotowy zestaw z 21 dostępnych w naszej ofercie, a następnie określisz, ile kalorii dziennie potrzebuje Twój organizm. W tym celu skorzystaj z kalkulatorów dostępnych w naszej aplikacji mobilnej lub skonsultuj się z dietetykiem, który z przyjemnością Ci doradzi i odpowie na Twoje pytania dotyczące odżywiania.

Dieta do domu Zielona Góra

Body Chief stawia na ekologię!

Jak zadbać o środowisko nie rezygnując ze zdrowia i wygody, jakie daje catering dietetyczny? Body Chief jako pierwszy catering wdrożył strategię #lifestylejesteko. Pierwszym krokiem, jaki poczyniliśmy było zastąpienie plastikowych słomek papierowymi, bezpieczniejszymi dla środowiska. Dodatkowo wprowadziliśmy jednorazowe eko-sztućce, które są w 100% biodegradowalne i kompostowalne. Zamieniliśmy torby na takie, których proces wytworzenia jest bardziej przyjazny dla środowiska. Jednak najważniejszym krokiem było wprowadzenie ekologicznych pudełek wyprodukowanych w 90% z naturalnego materiału – celulozy.

Body Chief to najlepsza dieta z bezpłatnym dowozem w Zielonej Górze! Złóż i opłać zamówienie , a otrzymasz zestaw pysznych, zdrowych i dietetycznych posiłków na cały dzień! Zamów i przekonaj się sam!

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem