Catering dietetyczny Żywiec

Catering dietetyczny Żywiec

Postaw na zdrowie, smak i wygodę! Catering dietetyczny w Żywcu od Body Chief to 5 posiłków każdego dnia, dostarczonych we wskazane przez Ciebie miejsce. Nasza dieta pudełkowa w mieście Żywiec to aż 20 rodzajów zestawów dietetycznych, wśród których znajdziesz między innymi wegański catering dietetyczny, zestaw dla sportowców, dietę nisko węglowodanową czy też dietę dla kobiet w ciąży. Opis wszystkich diety znajduje się na naszej stronie. Wybierz najwłaściwszą dla siebie i dołącz do nas już dziś!

Dieta pudełkowa w Żywcu

Jak działa dieta pudełkowa od Body Chief w Żywcu

Zasady działania naszej diety pudełkowej są niezmienne bez względu na lokalizację – zarówno w Żywcu jak i w ponad 1000 lokalizacji, które obsługujemy. Oferujemy 20 rodzajów diet z dostawą do domu. Wśród nich znajdziesz 18 diet pudełkowych oraz 2 diety sokowe. Każdy z zestawów jest pełnowartościowy oraz odpowiednio zbilansowany, w zależności od określonych preferencji naszych podopiecznych. Wybierz dietę pudełkową odpowiadającą Twoim potrzebom, określ jej kaloryczność, a my zajmiemy się resztą. Każdego dnia ugotujemy i dostarczymy we wskazane przez Ciebie miejsce w mieście Żywiec torbę pełną dietetycznych posiłków na cały dzień. Jeżeli nie wiesz, jaka dieta pudełkowa Body Chief będzie dla Ciebie odpowiednia, skorzystaj z bezpłatnych konsultacji z naszymi dietetykiem.

Dieta do domu Żywiec

Dlaczego warto wybrać catering Body Chief w Żywcu?

Realizujemy dostawy cateringu dietetycznego w ponad 1000 lokalizacjach w Polsce – również w Żywcu. Dowóz diet do wszystkich miejscowości odbywa się zawsze za pomocą aut chłodniczych.

Co więcej, Body Chief dba nie tylko o zdrowy styl życia swoich podopiecznych, ale także o środowisko! Na przestrzeni kilkunastu miesięcy wprowadziliśmy (bezpłatnie dla wszystkich klientów) papierowe torby, bambusowe sztućce, biodegradowalne pojemniki ze skrobi kukurydzianej. Wszystkie dotychczasowe działania pomogły w ograniczeniu tworzyw sztucznych aż o 90%! Zamawiając catering z dostawą do domu, zaoszczędzisz mnóstwo czasu! Koniec z codziennymi zakupami spożywczymi, koniec z gotowaniem! Body Chief zrobi zakupy i ugotuje za Ciebie – Ty wykorzystaj zyskany czas na co tylko chcesz. 

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem