Catering dietetyczny Tarnów

Catering dietetyczny Tarnów

Body Chief to catering dietetyczny w mieście Tarnów oferujący 19 rodzajów diety pudełkowej oraz 2 linie detoksu sokowego. Będąc na diecie od Body Chief, przekonasz się jak wygodnym rozwiązaniem jest codzienna dostawa 3, 4 lub 5 posiłków o wybranej kaloryczności. Każdego dnia ugotujemy za Ciebie dzięki czemu zyskasz dodatkowy czas w ciągu dnia zaoszczędzony na robieniu zakupów i przyrządzaniu posiłków. Brzmi kusząco? Wypróbuj i dołącz do tysięcy zadowolonych klientów.

Dieta pudełkowa Tarnów

Jak działa dieta pudełkowa Body Chief w Tarnowie

Sposób działania diety pudełkowej w Tarnowie jest bardzo prosty. W naszym cateringu znajdziesz ofertę 21 zestawów dietetycznych. Wystarczy, że wybierzesz zestaw odpowiadający Twoim preferencjom żywieniowym oraz wyznaczonym celom, a resztą zajmiemy się my! Każdego dnia ugotujemy i dostarczymy we wskazane przez Ciebie miejsce na terenie Tarnowa i okolic dietetyczne posiłki na cały dzień. Zastanawiasz się, która dieta pudełkowa Body Chief będzie dla Ciebie odpowiednia? W każdej chwili możesz skorzystać z bezpłatnych konsultacji z naszymi dietetykami lub obliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne za pomocą kalkulatorów.

Diety dostępne w tarnowie

Jakie rodzaje diet dostępne są w Tarnowie?

Jako catering z doświadczeniem stawiamy na zróżnicowaną ofertę, dlatego klientom w Tarnowie, tak jak we wszystkich obsługiwanych miastach, oferujemy kilkanaście rodzajów diet w wielu wariantach kalorycznych. W Body Chief znajdziesz między innymi dietę z wyborem menu, dietę wegańską, dietę wegetariańską, dietę bez laktozy, dietę bez glutenu, dietę dla diabetyków, dietę lekkostrawną oraz dietę dla kobiet w ciąży i mam karmiących. Z opisem każdego z zestawów zapoznasz się na naszej stronie.

Dlaczego warto wybrać naszą dietę w Tarnowie?

Catering dietetyczny Body Chief w Tarnowie to firma z wieloletnim doświadczeniem w żywieniu Polaków. Zaufało nam już kilkadziesiąt tysięcy osób w ponad 1000 lokalizacjach. Szeroka oferta w połączeniu z zróżnicowanym menu przekona Cię o tym, że dieta nie musi być nudna i monotonna.

Dieta do domu Tarnóww

Nasze menu komponowane jest w oparciu o świeże i sprawdzone produkty. Sztab wykwalifikowanych szefów kuchni, dba o to, by posiłki dietetyczne w Body Chief miały prawdziwie restauracyjne smaki.

Co więcej, jesteśmy jednym z pierwszych cateringów w Polsce, który wprowadził nieodpłatne biodegradowalne opakowania. Misją Body Chief jest zaszczepienie zdrowego oraz proekologicznego stylu życia. Dlatego też nasze działania w oparciu o ideę Low Waste skupiają się na usprawnianiu procesów produkcyjnych tak, by redukować wykorzystanie tworzyw sztucznych. Wprowadzenie nieodpłatnych biodegradowalnych pojemników, bambusowych sztućców, papierowych toreb pozwoliło nam ograniczyć plastik aż o 90%. Zaufaj nam – równie skutecznie działa nasza dieta pudełkowa! Nie czekaj więc, dołącz do nas i zacznij metamorfozę już dziś.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem