Catering dietetyczny Łomianki

Catering dietetyczny Łomianki

Body Chief catering dietetyczny w Łomiankach to szeroka oferta 21 zestawów dietetycznych – 19 diet pudełkowych oraz 2 linie detoksu sokowego. Wybierz zestaw i jego kaloryczność, a my dostarczymy 3, 4 lub 5 posiłków każdego dnia we wskazane przez Ciebie miejsce (również w mieście Łomianki).

Dieta pudełkowa Łomianki

Diety pudełkowe Body Chief w Łomiankach

Szeroka oferta Body Chief dostępna jest już dla mieszkańców ponad 1000 lokalizacji w Polsce – w tym także w Łomiankach. Oferujemy zestawy zbilansowane pod kątem żywieniowym takie jak Dieta Standard, Dieta Sport, Dieta Vege, Dieta Vege + Fish, Dieta Vegan, Dieta Less Carb oraz diety specjalistyczne takie jak Dieta Lactose Free, Dieta Low Ig, Dieta Gluten Free, Dieta Lactose & Gluten Free, Dieta Soft, Dieta Fit Mammy. Opis każdego z zestawu oraz detoksu sokowego znajdziesz na naszej stronie. Jeżeli nie wiesz, która dieta będzie dla Ciebie odpowiednia, skorzystaj z bezpłatnych konsultacji z naszymi dietetykami.

Dieta do domu Łomianki

Dlaczego warto wybrać Body Chief

Specjalizujemy się w zdrowym odżywianiu Polaków już od wielu lat. Body Chief nie jest po prostu kolejną dietą. Body Chief to styl życia, który pokaże Ci, że bycie na diecie nie oznacza monotonnych, powtarzalnych dań. Szybko przekonasz się, że można jeść nie tylko zdrowo, ale także smacznie – niczym w restauracji.

Wybierając Body Chief, zadbasz o środowisko. Nieustannie dbamy o rozwój procesów produkcyjnych tak, by redukować wykorzystanie tworzyw sztucznych. Właśnie dlatego nasze zestawy docierają do klientów w biodegradowalnych opakowaniach, w towarzystwie ekologicznych sztućców, słomek i papierowej torby. Wszystkie nasze działania na rzecz ekologii pozwoliły zredukować jednostkowe zużycie plastiku aż o 90%!

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem