Catering dietetyczny Kostrzyn

Catering dietetyczny Kostrzyn

Pragniesz zdrowo się odżywiać? A może po prostu nie masz czasu gotować? Body Chief catering dietetyczny w Kostrzynie to oferta 19 rodzajów diety pudełkowej oraz 2 linii detoksu sokowego. Wybierz zestaw odpowiednio zbilansowanych posiłków dopasowanych do Twoich preferencji, złóż zamówienie i ciesz się zdrowym stylem życia!

Dieta pudełkowa Kostrzyn

Dieta pudełkowa w Kostrzynie – jak działamy

Zastanawiasz się, jak działa dieta pudełkowa Body Chief w Kostrzynie? Zasady są banalnie proste! Wybierz zestaw diety dopasowany do Twoich potrzeb, a my każdego dnia ugotujemy i dostarczymy we wskazane przez Ciebie miejsce zdrowe i zbilansowane posiłki na cały dzień. Oferujemy zestawy posiłków dla osób aktywnych fizycznie jak i zestawy dla osób z określonymi preferencjami żywieniowymi – wykluczające laktozę, gluten czy zawierające tylko dania roślinne jak dieta wegańska. Opis i przeznaczenie każdej z diet pudełkowych w Body Chief znajdziesz na naszej stronie.

Dieta z dostawą w Kostrzynie

Dlaczego warto wybrać Body Chief w Kostrzynie?

Dbamy o zdrowy styl życia Polaków od wielu lat. Zaufały nam tysiące Klientów z ponad 1000 lokalizacji w kraju, również z miasta Kostrzyn Wielkopolski. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni tego czasu zaowocowało stworzeniem oferty dań o restauracyjnych smakach tworzonych przy współpracy najlepszych specjalistów – kucharzy i dietetyków.

Chociaż idea zdrowego odżywiania to nasz główny cel, z powodzeniem realizujemy także misję dbania o środowisko. Jesteśmy pierwszym cateringiem w Polsce, który wprowadził w pełni bezpłatne dla Klientów biodegradowalne opakowania, bambusowe słomki, papierowe torby czy ekologiczne sztućce. Dzięki naszym działaniom, zredukowaliśmy jednostkowe wykorzystanie plastiku w produkcji aż o 90%! Wybierając Body Chief wybierasz jakość, smak oraz troskę o Ciebie i nasze wspólne dobro – planetę.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem