Catering dietetyczny Kęty

Catering dietetyczny Kęty

Catering dietetyczny w mieście Kęty od Body Chief to oferta ponad 20 diet pudełkowych i sokowych. Jak to działa? Każdego dnia otrzymasz zestaw 3, 4 lub 5 zdrowych i świeżych dań w wybranej przez Ciebie kaloryczności. Sprawdź naszą ofertę i dołącz do tysięcy zadowolonych klientów.

Dieta pudełkowa w Kętach

Jak działa dieta pudełkowa w Kętach

W Body Chief wiemy, jak bardzo różnorodne mogą być preferencje i potrzeby żywieniowe Polaków. Znajdziesz u nas nie tylko gotowe, zbilansowane zestawy zdrowych dań, ale też zestawy specjalistyczne na przykład dla osób aktywnych fizycznie, wegan, wegetarian, kobiet w ciąży czy osób z problemami żołądkowymi i diabetyków. Znajdź zestaw dla siebie i złóż zamówienie, a my zajmiemy się codziennym gotowaniem i dostawami.

Dieta do domu Kęty

Dieta do domu Kęty – dlaczego Body Chief

Jesteśmy ekspertami w gotowaniu zestawów dietetycznych już od wielu lat. Zaufało nam tysiące klientów z ponad 1200 lokalizacji w Polsce a także w Niemczech. Wraz z wyspecjalizowanymi szefami kuchni oraz dietetykami nieustannie dążymy do perfekcji w zakresie żywienia dietetycznego, a nasza oferta jest tego potwierdzeniem.

Współpracujemy tylko z zaufanymi dostawcami półproduktów, aby nasze posiłki posiadały najwyższą jakość i smak. Dodatkowo, cały nasz proces logistyki odbywa się za pomocą aut chłodniczych. Tylko w ten sposób mamy pewność, że nasi klienci otrzymują świeże, zdrowe, dietetyczne potrawy o restauracyjnych smakach.

Wspólnie zadbamy nie tylko o Twoją dietę, ale również o środowisko. Nieustannie wdrażamy rozwiązania pozwalające redukować wykorzystanie tworzyw sztucznych w codziennej produkcji. Wprowadziliśmy nie tylko bezpłatne opakowania biodegradowalne, ale także papierowe torby. Wszystkie nasze działania na rzecz ekologii pozwoliły ograniczyć jednostkowe zużycie plastiku o 90%!

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem