Catering dietetyczny Mysłowice

Catering dietetyczny Mysłowice

Wspaniała wiadomość dla mieszkańców Mysłowic (województwo śląskie) i okolicznych miejscowości! Body Chief catering dietetyczny jest dostępny także tutaj! Zamów 5 zdrowych dań na cały dzień i przerzuć się na zdrowy styl życia. Poznaj zalety diety pudełkowej i dołącz do tysięcy zadowolonych Klientów, również z miasta Mysłowice.

Jak działa dieta pudełkowa Body Chief

Czas na dietę pudełkową? A może chcesz przybrać na wadze? Dieta pudełkowa to produkt, który już od wielu lat dostarczamy do ponad 1000 lokalizacji na terenie Polski, Niemiec i Anglii. Jak to działa?

Dieta pudełkowa Mysłowice

Spośród oferty 21 zestawów cateringu dietetycznego, wybierz dopasowany do swoich celów oraz określ zapotrzebowanie kaloryczne (możesz je w łatwy sposób obliczyć, wykorzystując kalkulatory Body Chief) i złóż zamówienie. Codziennie ugotujemy i dostarczymy we wskazane miejsce torbę wypełnioną zdrowymi i pełnowartościowymi posiłkami na cały dzień.

Dlaczego warto wybrać catering dietetyczny Body Chief?

Gotujemy z pasją i smakiem, wykorzystując tylko wysokiej jakości produkty. Dodając do nich wiedzę i doświadczenie naszych kucharzy i dietetyków, oferujemy naszym Klientom diety, które nie są monotonne i oczarowują daniami z najdalszych kuchni świata. Tylko w Body Chief, będąc na diecie, zaznasz smaku amerykańskiego burgera, włoskiego spaghetti czy tajskiej zupy w zdrowym wydaniu.

Dieta do domu Mysłowice

Doświadczenie nabyte podczas wielu lat działalności, pozwoliło dopracować nie tylko aspekty żywieniowe, ale także produkcyjne i logistyczne. Diety dostarczane są nieodpłatnie i co ważne bezkontaktowo, zachowując świeżość i smak.

Gotowanie dla naszych Klientów to dla nas priorytet, jednak nie pozostajemy obojętni wobec środowiska i dbałości o nie. Dlatego jesteśmy prekursorem wielu zmian proekologicznych, wprowadzając biodegradowalne opakowania, ekologiczne torby, sztućce i słomki. Nasze działania na rzecz planety pozwoliły na redukcję jednostkowego zużycia plastiku aż o 90%.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem