Catering dietetyczny Jabłonna

Catering dietetyczny Jabłonna

Znamy sposób na zdrowy styl życia! Catering dietetyczny Body Chief w miejscowości Jabłonna to oferta 19 diet pudełkowych oraz 2 rodzajów diety sokowej. Wybierz zestaw, określ Twoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, a my przygotujemy i dostarczymy torbę z posiłkami każdego dnia we wskazane przez Ciebie miejsce w Jabłonnie.

Dieta pudełkowa Jabłonna

Dieta pudełkowa Jabłonna – oferta Body Chief

W Jabłonnej, tak jak we wszystkich obsługiwanych lokalizacjach, oferujemy kilkanaście diet pudełkowych zbilansowanych pod kątem preferencji żywieniowych. W Body Chief znajdziesz między innymi takie zestawy jak: wegańska dieta pudełkowa, bezglutenowa dieta pudełkowa, dieta pudełkowa dla kobiet w ciąży, lekkostrawna dieta pudełkowa czy dieta pudełkowa dla sportowców. Jeżeli Twoja przygoda z dietą dopiero się zaczyna i nie wiesz, jaka dieta pudełkowa będzie najlepsza, skorzystaj z bezpłatnych konsultacji z naszymi dietetykami! Służymy pomocą przed, w trakcie i po złożeniu zamówienia.

Dieta do domu Jabłonna

Dlaczego warto wybrać Body Chief

Realizujemy dostawy cateringu dietetycznego już od kilku lat. Zaufali nam Klienci z ponad 1000 lokalizacji w Polsce – również z miejscowości Jabłonna pod Warszawą. Codzienna dostawa autami chłodniczymi nie stanowi więc dla nas przeszkody.

Wiemy, że na diecie najbardziej liczy się jedzenie, dlatego współpracujemy wyłącznie z lokalnymi dostawcami gwarantującymi świeżość produktów. W menu każdego zestawu znajdziesz dania z najdalszych kuchni świata w ich zdrowej odsłonie.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem