Catering dietetyczny Szamotuły

Catering dietetyczny Szamotuły

Szamotuły i okolice (woj. wielkopolskie)! Czy wiecie, że macie możliwość zamówienia cateringu dietetycznego Body Chief w wybrane przez siebie miejsce? Oferujemy aż 19 rodzajów diet i 2 linie diety sokowej. Wystarczy, że dokonasz wyboru zestawu wraz z jego kalorycznością, a resztą zajmiemy się my! Każdego dnia dostarczymy bezkontaktowo (również w Szamotułach) 3, 4 lub 5 posiłków na cały dzień.

Dieta do domu Szamotuły

Jak działa dieta pudełkowa Body Chief w Szamotułach?

Koncept diety pudełkowej to dostawa odpowiednio zbilansowanego i pełnowartościowego zestawu posiłków dietetycznych. Pragniemy nie tylko zaszczepić w Tobie zdrowy styl życia, ale także wyręczyć Cię w codziennych czynnościach, takich jak gotowanie czy robienie zakupów. W naszej ofercie znajduje się kilkanaście rodzajów diet – standardowych oraz specjalistycznych. Od niedawna dostępna jest również Dieta z Wyborem Menu, dostępna w dwóch wariantach - 3 oraz 5 posiłków. Wszystko co musisz zrobić to wybrać dietę, jej kaloryczność i złożyć zamówienie. Resztą zajmiemy się my!

Dieta pudełkowa Szamotuły

Dlaczego warto wybrać Body Chief w Szamotułach

Ponad 7 lat dbamy o zdrowie tysięcy klientów z ponad 1000 lokalizacji w Polsce. Nadszedł czas, aby z naszych usług mogli skorzystać także rezydenci Szamotuł, niedaleko Poznania. Doświadczenie zebrane w trakcie kilku ostatnich lat pozwoliło na stworzenie kompleksowej oferty diety pudełkowej. Wybierając Body Chief, masz pewność, że o Twoją kondycję i zdrowe odżywianie zadbają najlepsi specjaliści.

Nasza dieta to nie tylko różnorodne menu, darmowe opakowania ekologiczne, bezpłatna dostawa czy elastyczność w składaniu zamówień. To także wsparcie dietetyków, zawsze chętny do pomocy Dział Obsługi Klienta. Z nami poczujesz się naprawdę wyjątkowo – nie zwlekaj i dołącz do Body Chief już dziś.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem