Kariera w Body Chief

. . . . .

Team Body Chief

Nasz zespół tworzą ludzie kreatywni, pełni pasji i zaangażowania. Każdy dzień jest dla nas wyzwaniem i niepowtarzalną szansą, by wywołać uśmiech na twarzach naszych Klientów.

Kochamy to co robimy, dlatego staramy się przekazać innym naszą pozytywną energię a także zamiłowanie do zdrowego stylu życia.

Zmieniamy marzenia naszych Klientów w rzeczywistość

Zachęcamy ich do wprowadzenia zmian w sposobie odżywiania. Każdego dnia czerpiemy satysfakcję z naszej pracy bo wiemy, że robimy coś ważnego. Wciąż się rozwijamy i podnosimy poprzeczkę coraz wyżej, ponieważ nie boimy się żadnych wyzwań.

Nasz team tworzą ludzie doświadczeni, ale również tacy, którzy stoją na początku kariery zawodowej i poszukują swojego miejsca. Rozwijamy się bardzo dynamicznie, dzięki czemu nasi pracownicy mają szansę na realizację swoich wyzwań i odkrywanie własnego potencjału.

W codziennej pracy kierujemy się takimi wartościami jak:

  • Partnerstwo
  • Współpraca
  • Szacunek
  • Otwartość
  • Innowacyjność
  • Samorealizacja

Opinie pracowników Body Chief

. . . . .
Praca w Body Chief to niesamowita przygoda. Dynamika pracy, szeroki wachlarz obowiązków, uśmiechnięci ludzie, to wszystko sprawia, że robisz to, co lubisz. Ciągłe doskonalenie, podążanie do celu, aż w końcu zawieszanie poprzeczki na niewyobrażalnych wysokościach i jej pokonywanie, zarówno w pracy jak i życiu. To styl życia

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS

Dla nas nie jest istotne w jakim jesteś wieku. Jeżeli masz w sobie mnóstwo motywacji, jesteś ambitny i gotowy do podjęcia codziennych wyzwań- dołącz do naszego zespołu i wspólnie z nami realizuj filozofię „Not a diet. Lifestyle.”! Kliknij w przycisk poniżej i podziel się z nami Twoim doświadczeniem.