Catering dietetyczny Warszawa Ursynów

Catering dietetyczny Warszawa Ursynów

Body Chief catering dietetyczny jest także dostępny dla mieszkańców Ursynowa, jednej z warszawskich dzielnic. Zamów zestaw 5 lub 3 posiłków na cały dzień i zacznij zdrowy styl życia. Zastanawiasz się, jak działa nasza dieta pudełkowa? Wyjaśniamy poniżej.

Dieta pudełkowa Ursynów

Jak działa dieta pudełkowa Body Chief

W Body Chief masz do wyboru aż 18 rodzajów diety pudełkowej i 2 diety sokowe. Przygotowujemy nie tylko diety uniwersalne jak dieta Wegetariańska, Dieta Standard czy Dieta Sport. Możesz również wybrać jedną z diet specjalistycznych, dla osób z nietolerancją laktozy czy glutenu lub dietę z niższym indeksem glikemicznym – Dietę Low IG. Każda z wyżej wymienionych diet jest dostępna w wielu wariantach kalorycznych. Jeżeli nie wiesz, jaką kaloryczność diety wybrać, skorzystaj z kalkulatorów dostępnych na naszej stronie lub skontaktuj się nieodpłatnie z naszymi dietetykami za pomocą formularza lub telefonicznie. Wybór diety oraz złożenie zamówienia to jedyne, co musisz zrobić. Resztą zajmiemy się my! Każdego dnia dostarczymy w wybrane przez Ciebie miejsce na Ursynowie zestaw posiłków na cały dzień (PS: Na terenie Warszawy możesz także skorzystać z odbioru diety Body Chief w Lodówkomacie InPost).

Dieta do domu Ursynów

Body Chief – dlaczego warto

Body Chief to firma z doświadczeniem. Realizujemy codzienne dostawy zestawów dietetycznych do ponad 1000 miejscowości w Polsce. Zaufały nam tysiące Klientów, co zaowocowało stworzeniem kompleksowej oferty.

Wybierając dietę od Body Chief, wybierasz nie tylko zdrowe posiłki. Jesteśmy przekonani, że nasza dieta to przede wszystkim styl życia i lepsze samopoczucie każdego dnia. Jeśli jeszcze się wahasz, koniecznie wypróbuj zestaw testowy na 1 dzień (w niższej cenie) i zobacz, jak ciekawa może być Twoja dieta.

Nasza dieta pudełkowa to nie tylko dbałość o Klienta i jego zdrowie, ale również dbałość o kondycję środowiska i całej planety! Jako jedna z pierwszych firm w Warszawie wprowadziliśmy nieodpłatne ekologiczne opakowania, a szereg proekologicznych działań zaowocował redukcją jednostkowego użycia plastiku aż o 90%!

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem