Catering dietetyczny Aleksandrów Łódzki

Catering dietetyczny Aleksandrów Łódzki

Catering dietetyczny od Body Chief jest już dostępny w Aleksandrowie Łódzkim. Czas zadbać o sylwetkę? Codzienna dostawa 5 pełnowartościowych i zbilansowanych pos iłków pozwoli Ci osiągnąć każdy cel – niezależnie od tego czy planujesz zgubić zbędne czy zyskać dodatkowe kilogramy. Pozwól więc, że ugotujemy za Ciebie i dołącz do tysięcy zadowolonych Klientów. Nie wiesz o co chodzi w diecie pudełkowej? Przeczytaj poniżej.

Dieta do domu Aleksandrów Łódzki

Jak działa dieta pudełkowa Body Chief

Oferujemy 21 rodzajów diet – w tym 19 zbilansowanych zestawów cateringowych, dietę sokową oraz dietę z wyborem menu. Wśród zestawów znajdziesz między innymi dietę dla sportowców, dietę dla wegetarian, dietę dla osób z nietolerancjami laktozy lub glutenu a także dietę dla diabetyków. Po wybraniu zestawu, określisz wartość kaloryczną odpowiadającą Twojemu zapotrzebowaniu i… to wszystko! Resztą zajmiemy się my. Każdego dnia ugotujemy i dostarczymy we wskazane miejsce na terenie Aleksandrowa Łódzkiego torbę z posiłkami na cały dzień.

Dieta pudełkowa Aleksandrów Łódzki

Dlaczego warto wybrać Body Chief?

Działamy na rynku cateringu dietetycznego od wielu lat. Każdego dnia przygotowujemy zestawy dietetyczne dla tysięcy mieszkańców w ponad 1000 polskich miastach.

Doświadczeni szefowie kuchni wraz z dietetykami dbają na każdego dnia o to, aby w zestawach naszych diet znajdowały się najwyższej jakości produkty. Dzięki temu Klient otrzymuje jakość i smak restauracji, zamknięte w ekologicznych opakowaniach.

Jakość, smak czy wygoda, to nie wszystko co od nas otrzymasz. Zróżnicowane menu to coś, czym lubimy się chwalić. Na talerze Klientów trafiają dania nie tylko zdrowe i dietetyczne, lecz także pochodzące z najdalszych kuchni świata. Szybko się przekonasz, że bycie na diecie może być wyjątkowe.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem