Catering dietetyczny Aleksandrów Łódzki

Catering dietetyczny Aleksandrów Łódzki

Catering dietetyczny od Body Chief jest już dostępny w Aleksandrowie Łódzkim. Czas zadbać o sylwetkę? Codzienna dostawa 5 pełnowartościowych i zbilansowanych pos iłków pozwoli Ci osiągnąć każdy cel – niezależnie od tego czy planujesz zgubić zbędne czy zyskać dodatkowe kilogramy. Pozwól więc, że ugotujemy za Ciebie i dołącz do tysięcy zadowolonych Klientów. Nie wiesz o co chodzi w diecie pudełkowej? Przeczytaj poniżej.

Dieta do domu Aleksandrów Łódzki

Jak działa dieta pudełkowa Body Chief

Oferujemy 21 rodzajów diet – w tym 19 zbilansowanych zestawów cateringowych, dietę sokową oraz dietę z wyborem menu by Magda Gessler. Wśród zestawów znajdziesz między innymi dietę dla sportowców, dietę dla wegetarian, dietę dla osób z nietolerancjami laktozy lub glutenu a także dietę dla diabetyków. Po wybraniu zestawu, określisz wartość kaloryczną odpowiadającą Twojemu zapotrzebowaniu i… to wszystko! Resztą zajmiemy się my. Każdego dnia ugotujemy i dostarczymy we wskazane miejsce na terenie Aleksandrowa Łódzkiego torbę z posiłkami na cały dzień.

Dieta pudełkowa Aleksandrów Łódzki

Dlaczego warto wybrać Body Chief?

Działamy na rynku cateringu dietetycznego od wielu lat. Każdego dnia przygotowujemy zestawy dietetyczne dla tysięcy mieszkańców w ponad 1000 polskich miastach.

Doświadczeni szefowie kuchni wraz z dietetykami dbają na każdego dnia o to, aby w zestawach naszych diet znajdowały się najwyższej jakości produkty. Dzięki temu Klient otrzymuje jakość i smak restauracji, zamknięte w ekologicznych opakowaniach.

Jakość, smak czy wygoda, to nie wszystko co od nas otrzymasz. Zróżnicowane menu to coś, czym lubimy się chwalić. Nad naszymi posiłkami czuwa sama Magda Gessler, dzięki czemu na talerze Klientów trafiają dania nie tylko zdrowe i dietetyczne, lecz także pochodzące z najdalszych kuchni świata. Szybko się przekonasz, że bycie na diecie może być wyjątkowe.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem