Catering dietetyczny Nowy Targ

Catering dietetyczny Nowy Targ

Oferta cateringu dietetycznego Body Chief jest dostępna dla mieszkańców Nowego Targu (województwo małopolskie) i okolic. Sprawdź ofertę 19 zestawów dietetycznych oraz 2 linii detoksu sokowego, wybierz dietę idealną dla siebie i przerzuć się na zdrowy styl życia. Nie wiesz jak to działa? Zamów dietę testową dla wybranego zestawu i wypróbuj już dziś.

Jak działa dieta pudełkowa Body Chief

Codziennie, we wskazane podczas zamówienia miejsce na terenie Nowego Targu lub okolic, dostarczymy torbę z dietą pudełkową zawierającą 5 posiłków na cały dzień. Każde danie jest odpowiednio zbilansowane, tak aby łączna kaloryczność zestawu odpowiadała wybranemu planowi dietetycznemu - wszystkie zestawy wraz z specyfikacją są dostępne na naszej stronie.

Dieta pudełkowa Nowy Targ

Oferujemy 21 diet o różnym przeznaczeniu. W ten sposób możemy zaproponować klientom w ponad 1000 lokalizacjach w całej Polsce diety specjalistyczne jak bezglutenowa, bezlaktozowa czy dla diabetyków oraz diety standardowe dla osób bez ograniczeń w żywieniu – Dieta Standard, Dieta Sport, dieta wegetariańska. Każdy z zestawów dostępny jest w kilku opcjach kalorycznych. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz dietę idealną dla Twoich założeń. Po złożeniu zamówienia, resztą zajmiemy się my. Ugotujemy i dostarczymy bezpiecznie i bezkontaktowo dietę, dzięki której zyskasz zdrowie, smak i wygodę.

Dlaczego dieta od Body Chief

Body Chief catering dietetyczny to przede wszystkim zespół ludzi z doświadczeniem w zdrowym odżywianiu Polaków.

Dieta do domu Nowy Targ

Już od wielu lat dostarczamy zestawy dietetyczne do ponad 1000 miejscowości w kraju, a nawet w Berlinie oraz Londynie. Wybierając dietę od Body Chief, masz pewność, że otrzymasz świeże i smaczne dania dietetyczne, które smakiem zbliżone są do restauracyjnych potraw. 

Co więcej, nie dbamy tylko i wyłącznie o naszych klientów. Aktywnie uczestniczymy w akcjach charytatywnych, a nasze działania proekologiczne są bez wątpienia pionierskie w branży. Tylko w ciągu kilkunastu ostatnich miesięcy wymieniliśmy plastikowe słomki, sztućce oraz torby na zamienniki wykonane z naturalnych, kompostowalnych tworzyw. Wprowadziliśmy też biodegradowalne opakowania, w pełni nadające się do recyklingu.

Wybierz Body Chief i przerzuć się na zdrowy styl życia.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem