Catering dietetyczny Jelenia Góra

Catering dietetyczny Jelenia Góra

Rozsmakuj się z Body Chief! Nasz catering dietetyczny w mieście Jelenia Góra to oferta aż 21 zestawów diet do wyboru – każdy w wielu kalorycznościach. Znajdziesz u nas dietę sokową, diety pudełkowe 3, 4 oraz 5 posiłkowe a także dietę z wyborem menu. Wybierz zestaw dopasowany do Twoich celów i zacznij zdrowy styl życia!

Dieta do domu Jelenia Góra

Oferta diety pudełkowej w Jeleniej Górze od Body Chief

Wśród 21 gotowych zestawów dietetycznych znajdziesz diety pudełkowe zbilansowane pod kątem preferencji żywieniowych i zdrowotnych. Oferujemy zestawy 3, 4 oraz 5 zdrowych posiłków do wyboru w kilku kalorycznościach. Wybierz zestaw, złóż zamówienie w aplikacji, na stronie WWW lub telefonicznie w Biurze Obsługi Klienta, a resztą zajmiemy się my – codziennie ugotujemy i dostarczymy Tobie zestaw pełnowartościowego jedzenia na cały dzień.

Dieta do domu Jelenia Góra

Dlaczego warto wybrać Body Chief w Jeleniej Górze?

Dbamy o jakość, smak oraz przede wszystkim – świeżość. Dlatego codzienne dostawy odbywają za pomocą aut chłodniczych na terenie każdej obsługiwanej przez nas miejscowości – również Jeleniej Góry.

Co więcej, jesteśmy jednym z pierwszych cateringów w Polsce, który wprowadził nieodpłatne biodegradowalne opakowania. Misją Body Chief jest zaszczepienie zdrowego oraz proekologicznego stylu życia. Dlatego też nasze działania w oparciu o ideę Low Waste skupiają się na usprawnianiu procesów produkcyjnych tak, by redukować wykorzystanie tworzyw sztucznych. Wprowadzenie nieodpłatnych biodegradowalnych pojemników, bambusowych sztućców, papierowych toreb pozwoliło nam ograniczyć plastik aż o 90%.

Dieta w pudełkach Jelenia Góra

Zaufaj nam – równie skutecznie działa nasza dieta pudełkowa! Nie czekaj więc, dołącz do nas i zacznij metamorfozę już dziś. Nadal się wahasz? Wypróbuj naszą dietę! Pamiętaj – Body Chief to nie dieta. To styl życia.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem