Catering dietetyczny Leszno

Catering dietetyczny Leszno

Najlepszy sposób na rozpoczęcie dnia to bez wątpienia smaczne i pełnowartościowe śniadanie. Mamy jednak sposób, aby nie tylko poranek lecz cały dzień był pełen doznań kulinarnych! Catering dietetyczny Body Chief w Lesznie stworzony został z myślą, aby mieszkańcy Leszna (Województwo Wielkopolskie) i okolic mogli cieszyć się odpowiednio zbilansowanymi zestawami 5 posiłków każdego dnia. Zobacz, jak działa dieta pudełkowa od Body Chief i dlaczego warto ją zamówić.

Body Chief – jak działa dieta pudełkowa?

Nasz fit catering to oferta dla każdego, kto chce rozpocząć zdrowy styl życia. Dieta pudełkowa Body Chief to nie tylko posiłki, które pomogą Tobie w osiągnięciu wyznaczonych celów, ale także poprawią kondycjęa zdrowotną i zaoszczędzą czas.

Dieta pudełkowa w Lesznie

Dostarczenie do Twojego domu 5 posiłków każdego dnia, sprawi, że będziesz mógł zrezygnować z robienia ciężkich zakupów i gotowania. W ekologicznej torbie Body Chief znajdziesz dania kuchni całego świata, gotowe do podgrzania w mikrofalówce lub piekarniku.

Dlaczego warto postawić na catering dietetyczny Body Chief?

Przede wszystkim, dbamy przy pomocy cateringu dietetycznego o jakość życia naszych Klientów już od kilku lat. Cenne doświadczenie, nabyte w tym czasie, pozwoliło nam na przygotowanie oferty aż 21 różnych diet pudełkowych. Każda z nich została starannie dopracowana przez wykwalifikowanych dietetyków, tak aby zaskakiwała nie tylko smakiem ale i zróżnicowaniem posiłków. Gdy już wybierzesz odpowiedni zestaw dla siebie (możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji z dietetykiem), dostarczymy go za pomocą autochłodni już następnego dnia! Dzięki temu, dania które otrzymasz będą świeże i gotowe do spożycia.

Dieta do domu Leszno

To jednak nie wszystko. Oprócz zadowolenia Klienta, które jest niezwykle istotne, ważna jest dla nas także ekologia i jej wpływ na otaczające nas środowisko. W ciągu ostatnich 12 miesięcy, zadbaliśmy o wprowadzenie ekologicznych, w pełni biodegradowalnych, eko-pudełek do wszystkich zestawów cateringu dietetycznego Body Chief. Udało nam się także wymienić plastikowe słomki oraz sztućce na produkty wykonane ze skrobi kukurydzianej. Taki „ekologiczny” zestaw dań i sztućców trafi oczywiście do Ciebie w papierowej Torbie. Doświadczenie, elastyczność wobec Klientów oraz dbałość o ekologię to nasze atuty. Poznaj więc naszą ofertę, wybierz kaloryczność i rodzaj diety, a następnie złóż zamówienie za pomocą strony internetowej, aplikacji mobilnej lub telefonicznie w Biurze Obsługi Klienta i… dołącz do rodziny Body Chief już dziś.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem