Catering dietetyczny Ustka

Catering dietetyczny Ustka

A może nad morze? Tak, to prawda! Body Chief catering dietetyczny jest także dostępny w Ustce. Zachwycamy posiłkami mieszkańców, ale nie tylko. W naszym fit cateringu możesz dowolnie zmieniać miejsce dostawy, a to oznacza, że pobyt wakacyjny w Ustce umilimy także podczas trwającego już zamówienia. Jeśli nie jesteś jeszcze z nami, sprawdź jak działa catering dietetyczny od Body Chief i zamów już dziś!

Jak działa catering dietetyczny Body Chief

Ideą cateringu dietetycznego jest dostarczenie 5 posiłków każdego dnia w wybrane przez Ciebie miejsce (na terenie Ustki oraz okolic).

Dieta do domu Ustka

Przygotowane przez nas posiłki są zdrowe oraz odpowiednio zbilansowane. Jak to działa? To proste! Na naszej stronie dostępnych jest aż 19 rodzajów diety pudełkowej i 2 linie diety sokowej. Gdy wybierzesz już rodzaj, będziesz miał możliwość określenia kaloryczności diety. To pozwoli przygotować nam dietę idealną dla Twojego zapotrzebowania. (Wskazówka – jeżeli nie wiesz, jaką dietę oraz kaloryczność wybrać, skontaktuj się z naszymi dietetykami.) Po złożeniu zamówienia, pozostaje Ci czekać na dostawę! Zamówienia złożone do godziny 14:00 realizujemy już następnego dnia.

Dlaczego wybrać dietę od Body Chief?

Zmieniamy życia Polaków już od wielu lat. Dzięki naszemu doświadczeniu, pomagamy w zdrowym odżywianiu tysiącom Klientów każdego dnia.

Dieta pudełkowa z dostawą do domu Ustka

Niezależnie od celu – czy chcesz zrzucić zbędne kilogramy, czy też zyskać dodatkową „masę” – dołączenie do naszego teamu będzie strzałem w dziesiątkę! Nie wierzysz? Poniżej przedstawiamy, dlaczego warto nas wybrać.

Zawsze świeżo i zdrowo. Do tworzenia zestawów dietetycznych korzystamy tylko ze sprawdzonych produktów. Jakość i smak są dla nas niezwykle istotne, dlatego staramy się współpracować z lokalnymi dostawcami oraz wykorzystywać nieprzetworzone produkty.

Bezkontaktowa i nieodpłatna dostawa. Obsługa ponad 1000 lokalizacji w całym kraju jest nie lada wyzwaniem. Mamy na to jednak sposób! Każdego dnia zestawy dostarczane są za pomocą specjalnych autochłodni, które gwarantują utrzymanie świeżości posiłków – i to całkowicie za darmo.

Dieta pudełkowa w Ustce

Dbamy o ekologię. Społeczna odpowiedzialność biznesu to element, do którego przywiązujemy nie mniejszą uwagę niż do posiłków. Dieta pudełkowa może kojarzyć się z tonami plastikowych opakowań, dlatego konsekwentnie wprowadzamy biodegradowalne elementy do naszej diety. Tylko na przestrzeni ostatnich miesięcy wymieniliśmy całkowicie plastikowe słomki, torby i sztućce na komponenty wykonane ze skrobi kukurydzianej (słomki i sztućce) i papieru (torby). Co więcej, nasza dieta pudełkowa pakowana jest w biodegradowalne pojemniki. Wszystkie wymienione działania pozwoliły nam zredukować jednostkowe wykorzystanie plastiku w produkcji o aż 90%!

Nie czekaj, dołącz do Body Chief już teraz – zamów dietę idealną dla Ciebie.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem