Catering dietetyczny Bytom

Catering dietetyczny Bytom

Szukasz catering dietetycznego w mieście Bytom?, który spełni Twoje oczekiwania? Wypróbuj dietę od Body Chief, firmy która od wielu lat wspiera Klientów w Bytomiu i okolicach. Jeżeli masz doświadczenie z cateringiem na dowóz – dołącz do nas i zamów jeden z naszych zestawów. Jeśli idea diety pudełkowej jest Tobie obca – wyjaśniamy poniżej, dlaczego warto dołączyć do naszego teamu.

Dieta pudełkowa Body Chief – jak to działa

Działanie diety pudełkowej opiera się na codziennym dostarczeniu zestawu składającego się z 5 pełnowartościowych i zbilansowanych posiłków wprost pod drzwi Klienta (także na terenie Bytomia i okolic). W naszej ofercie stworzyliśmy aż 21 różnych zestawów dietetycznych, z których każdy dostępny jest w kilku wariantach kalorycznych.

Dieta do domu Bytom

Oprócz diet najczęściej wybieranych jak Standard czy Sport, oferujemy także między innymi diety specjalistyczne dla osób z nietolerancjami (laktozy oraz glutenu) lub diabetyków i kobiet w ciąży. W każdej chwili możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji z naszymi dietetykami, którzy pomogą wybrać odpowiedni dla Ciebie zestaw. Po złożeniu zamówienia to my zajmiemy się resztą. Przez okres trwania zamówienia, każdego dnia, dostarczymy we wskazane przez Ciebie miejsce w Bytomiu torbę z 5 posiłkami na cały dzień. Czas, który oszczędzisz na gotowaniu i zakupach poświęcisz na co tylko zechcesz!

Dlaczego warto wybrać Body Chief?

Nasza firma od wielu lat świadczy usługi związane z cateringiem dietetycznym. Obsługujemy kilkaset miast w całej Polsce. Zaufało nam kilkadziesiąt tysięcy Klientów, a wiedza pozyskana w tym czasie przyczyniła się do powstania kompleksowej oferty – 19 zestawów dietetycznych oraz 2 linii detoksu sokowego.

Dieta pudełkowa Bytom

Świeżość i jakość to podstawa naszej działalności. Wszystkie posiłki dostępne w zestawach są przygotowywane z najwyższej jakości produktów (od lokalnych dostawców). Dbamy także o to, aby zestawy docierały do Ciebie za pomocą specjalnych aut chłodniczych.

Proekologiczne działania naszego cateringu znają wszyscy nasi Klienci. Od wielu miesięcy walczymy o redukcję wykorzystania plastiku do minimum. Dlaczego to takie istotne? Ponieważ dieta pudełkowa, jak nazwa wskazuje, bazuje na dużej ilości opakowań. Co zrobiliśmy? Zamieniając plastikowe na biodegradowalne pudełka oraz wprowadzając szereg zmian, jak na przykład wymianę sztućców, toreb i słomek na ekologiczne, wykonaliśmy olbrzymi krok w kierunku ochrony środowiska.

Jakość, smak i wygoda – to cechy, które otrzymasz wybierając Body Chief.

Nie czekaj i dołącz do nas już dziś!

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem