Catering dietetyczny Chorzów

Catering dietetyczny Chorzów

Czy wiesz, że Body Chief dostarcza catering dietetyczny także mieszkańcom Chorzowa i okolic? Nie czekaj i dołącz do tysięcy zadowolonych Klientów już dziś! Zamów dietę pudełkową i zyskaj gwarancję skuteczności w osiągnięciu wymarzonej sylwetki. Zastanawiasz się jak to działa? Wyjaśniamy poniżej.

Jak działa catering dietetyczny Body Chief

Nasz catering dietetyczny powstał w odpowiedzi na wysokie zapotrzebowanie zdrowego odżywiania wśród Polaków. 

Dieta do domu Chorzów

Jak to działa? Dostarczymy 5 zbilansowanych i pełnowartościowych posiłków każdego dnia we wskazane przez Ciebie miejsce na terenie Chorzowa i okolic. W Body Chief masz możliwość wybrania zestawu spośród 19 diet pudełkowych i 2 diet sokowych. Są wśród nich zarówno diety standardowe jak i specjalistyczne. Dlatego też jeżeli jesteś diabetykiem lub nie tolerujesz laktozy – znajdziesz coś dla siebie. Z każdą z diet zapoznasz się na naszej stronie. Po wybraniu rodzaju cateringu dietetycznego, będziesz miał możliwość wybrania kaloryczności, która najlepiej odpowie Twoim potrzebom. I już – resztą zajmiemy się my!

Dlaczego powinieneś wybrać dietę pudełkową Body Chief?

Od wielu lat dbamy o samopoczucie i zdrowy styl życia Polaków. Doświadczenie zebrane w tym czasie pomogło nam w stworzeniu kompleksowej oferty diety pudełkowej. Każdy z zestawów tworzony jest z myślą o Tobie, tylko ze świeżych produktów. Masz więc pewność, że dieta będzie nie tylko zdrowa, ale i skuteczna.

Dieta pudełkowa Chorzów

Obsługujemy ponad 1000 miast w całej Polsce, dlatego też doskonale dopracowaliśmy metody dostawy. Każdego dnia, pod Twoje drzwi, dostarczymy posiłki za pomocą specjalnych autochłodni. Rozbudowana sieć logistyczna przekłada się także na kolejne korzyści! W naszym cateringu masz możliwość na przykład zamiany miejsca dostawy czy przełożenia diety na inny dzień.

Nie jest nam także obojętne środowisko. Oprócz obsługi i dostaw na najwyższym poziomie, nieustannie poprawiamy procesy produkcyjne, aby zredukować ilość wykorzystanego plastiku. Dzięki wymianie wielu komponentów na biodegradowalne udało nam się obniżyć jednostkowy koszt zużycia tworzyw sztucznych aż o 90%! Co zmieniliśmy? Twoje posiłki zostaną zapakowane w biodegradowalne pudełka. W zestawie znajdziesz także kompostowalne sztućce czy słomki. Całość zapakowana będzie w ekologiczną, papierową torbę! To jak, gotowy by zacząć dietę z Body Chief?

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem