Catering dietetyczny Rokietnica

Catering dietetyczny Rokietnica

Zdrowy styl życia jest na wyciągnięcie ręki! Catering dietetyczny w Rokietnicy od Body Chief to codzienna dostawa pełnowartościowych i zbilansowanych dań we wskazane przez Ciebie miejsce. Wybierz zestaw spośród 19 rodzajów diety pudełkowej lub 2 linii detoksu sokowego i złóż zamówienie – już następnego dnia dostarczymy we wskazane przez Ciebie miejsce gotowe dania.

Dieta pudełkowa Rokietnica

Dieta pudełkowa Rokietnica – oferta Body Chief

W Rokietnicy, tak jak w pozostałych obsługiwanych miejscowościach, oferujemy kilkanaście diet pudełkowych stworzonych w oparciu o preferencje żywieniowe lub zdrowotne. Oznacza to, że znajdziesz nie tylko dobrze zbilansowane diety pudełkowe (jak dieta Standard czy Less Carb) lecz także diety przeznaczone dla osób z problemami około chorobowymi jak np. lekkostrawna dieta Soft czy dieta z niskim IG. Każdy z dostępnych zestawów możliwy jest do wyboru w kilku opcjach kalorycznych. Jeżeli zastanawiasz się, jaka dieta będzie dla Ciebie odpowiednia – skorzystaj z kalkulatorów lub bezpłatnych konsultacji z naszymi dietetykami.

Dieta do domu Rokietnica

Dieta z dostawą – dlaczego Body Chief?

Body Chief to catering dietetyczny w Rokietnicy, który każdego dnia dba o zdrowe odżywianie tysięcy Klientów. Zdobyliśmy doświadczenie, które zaowocowało stworzeniem kompleksowej oferty diety pudełkowej z dostawą.

W Body Chief nie poniesiesz dodatkowych kosztów związanych z dostawą autami chłodniczymi, ekologicznymi opakowaniami czy biodegradowalnymi sztućcami. Oferujemy także bezpłatne konsultacje z dietetykami przed, w trakcie oraz po realizacji zamówienia. To, co dla wielu firm jest opcją, dla nas jest standardem. Dołącz do nas i ciesz się zdrowym stylem życia!

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem