Catering dietetyczny Warszawa Wilanów

Catering dietetyczny Warszawa Wilanów

Szukasz zdrowych i smacznych posiłków z dowozem do domu lub pracy? Body Chief to catering dietetyczny dostępny na terenie całej Warszawy - również w dzielnicy Wilanów. Zamów dietę testową tańszą nawet o 30% i przekonaj się jak smaczne są nasze posiłki dietetyczne. Jeśli nie wiesz, jak działa dieta pudełkowa – wyjaśniamy poniżej.

Dieta do domu Warszawa Wilanów

Jak działa dieta pudełkowa Body Chief na Wilanowie

Zasady działania naszego cateringu są niezwykle proste. Ty wybierasz dietę oraz jej kaloryczność, a my ją gotujemy i dostarczamy w wybrane przez Ciebie miejsce (także na terenie Wilanowa w Warszawie). Zastanawiasz się, jaka dieta będzie najlepszym wyborem? Poznaj ofertę 20 zestawów Body Chief. Dokładnie opisaliśmy każdy z nich. Jeśli nadal będziesz mieć wątpliwości – skontaktuj się z naszymi dietetykami i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji.

Dieta pudełkowa Warszawa Wilanów

Dlaczego warto wybrać Body Chief w dzielnicy Wilanów

Catering dietetyczny Body Chief to przede wszystkim doświadczenie i jakość. Obsługujemy ponad 1000 miejscowości w całej Polsce już od ponad 7 lat, a wykwalifikowany zespół kucharzy i dietetyków przygotowuje menu w oparciu o najlepsze produkty od lokalnych dostawców.

Nieustannie dbamy także o wysokie standardy obsługi klienta. Każdy, kto dołącza do Team Body Chief, jest traktowany na najwyższym możliwym poziomie. Zamawiając dietę Body Chief masz możliwość nieodpłatnej zmiany adresu dostawy oraz przesunięcia dni dostaw w przypadku urlopu. Dbamy również o to, by posiłki docierały do Ciebie zawsze świeże, dlatego proces logistyczny opiera się na specjalnych samochodach z chłodniami.

Dieta z dostawa do biura Wilanów

Body Chief to nie tylko firma stworzona dla ludzi, ale także dla środowiska. Wiemy, jak ważna jest troska o nasza planetę, dlatego jako jedna z pierwszych firm w Polsce wprowadziliśmy darmowe, ekologiczne opakowania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów zadbaliśmy również o to, by nasze papierowe torby zawierały również ekologiczne sztućce oraz słomki. Całość naszych działań na rzecz ekologii pozwoliła na zmniejszenie zużycia plastiku aż o 90%!

Wybierz najlepszą dietę pudełkową na Wilanowie i dołącz do Body Chief.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem