Catering dietetyczny Rzeszów

Catering dietetyczny Rzeszów

Brakuje Ci czasu na codziennie gotowanie, wymagające tworzenia długiej listy zakupów? Mamy rozwiązanie, które z pewnością przypadnie Ci do gustu! Catering dietetyczny Body Chief w Rzeszowie to dieta z dowozem, która zapewni Tobie 3, 4 lub 5 pełnowartościowych posiłków każdego dnia – w wybranej przez Ciebie kaloryczności. Dzięki temu zadbasz o dzienną podaż kalorii odpowiadającej zapotrzebowaniu Twojego organizmu. Tylko w ten sposób osiągniesz założone cele! Nie wiesz jeszcze jak działa dieta pudełkowa? Wyjaśniamy poniżej.

Dieta pudełkowa Rzeszów

Dieta pudełkowa Body Chief w Rzeszowie – jak to działa

Zasady działania diety pudełkowej są niezwykle proste! Na naszej stronie poznasz ofertę 21 zestawów dietetycznych – 19 diet pudełkowych oraz 2 linii detoksu sokowego. Każda z diet jest odpowiednio zbilansowana i dostępna w kilku wariantach kalorycznych – od 1000 do nawet 4000 kcal dziennie! Wystarczy więc, że wybierzesz interesującą Cię dietę i złożysz zamówienie telefonicznie, mailowo lub online, a resztą zajmiemy się my. Codziennie ugotujemy i dostarczymy w wybrane przez Ciebie miejsce na terenie Rzeszowa torbę pełną dietetycznych posiłków.

Jakie diety pudełkowe Body Chief dostępne są w Rzeszowie?

Oferowane przez nas 21 diet pudełkowych można sklasyfikować jako diety dla każdego oraz diety specjalistyczne. Co to oznacza?

Dieta do domu Rzeszów

Diety takie jak Dieta Standard czy Dieta Sport to propozycje dla osób, które nie posiadają nietolerancji pokarmowych lub uwielbiają jedzenie pod każdą postacią (tak jak my!), a dieta pudełkowa będzie wspierać ich cele. Diety specjalistyczne to zestawy proponowane osobom, które z różnych powodów nie mogą spożywać określonych grup produktowych. Do takich diet możemy zaliczyć dietę lekkostrawną Soft, dietę wykluczającą gluten lub laktozę jak Dieta Gluten Free lub Dieta Lactose Free. Jesteśmy pewni, że w Body Chief znajdziesz coś dla siebie.

Dlaczego warto wybrać nasz catering w Rzeszowie?

Body Chief to marka z wieloletnim doświadczeniem w zdrowym odżywianiu i codziennych dostawach diety pudełkowej. Wybierając nasze zestawy, masz pewność, że otrzymasz wysokiej jakości dania o restauracyjnych smakach, które jednocześnie są zdrowe i zbilansowane.

Dieta z dostawą rzeszów

Każdego dnia dbamy o dostawy cateringu dietetycznego w ponad 1000 lokalizacjach w Polsce. Jest to wyzwanie, które podjąć mogą tylko najlepsi – a taki jest właśnie catering dietetyczny Body Chief w Rzeszowie i okolicach. Są to kolejne miasta, w których świadczymy usługi. Dowóz diet do wszystkich miejscowości odbywa się zawsze za pomocą aut chłodniczych, dzięki czemu nasi klienci mogą cieszyć się świeżym i smacznym jedzeniem.

U nas płacisz tylko za posiłki. Co w tym zaskakującego? Body Chief stawia na transparentność. Nie mamy ukrytych opłat w związku z realizacją zamówienia. Zamawiając naszą dietę w Rzeszowie możesz liczyć na bezpłatne: konsultacje dietetyczne, możliwość zmiany miejsca dostaw, bambusowe sztućce, biodegradowalne opakowania, papierowe torby, dostawę w wybrane miejsce. To jednak nie wszystkie zalety Body Chief! Naszą dietę możesz wypróbować w niższej cenie.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem