Catering dietetyczny Swadzim

Catering dietetyczny Swadzim

Body Chief catering dietetyczny w miejscowości Swadzim do oferta 18 rodzajów diety pudełkowej oraz 2 linii detoksu sokowego. Każdy z zestawów zawiera zbilansowane i pełnowartościowe posiłki, które zapewnią Ci wyżywienie na cały dzień! Dopasuj dietę do swoich potrzeb, złóż zamówienie, a my ugotujemy i dostarczymy ją każdego dnia we wskazane przez Ciebie miejsce.

Dieta pudełkowa Swadzim

Jak działa dieta pudełkowa Body Chief w Swadzimiu

Jak działamy w Swadzimiu? Ty wybierasz – my gotujemy. Wśród oferty kilkunastu diet pudełkowych znajdziesz zestawy 5 i 3 posiłkowe, które przybliżą Cię do upragnionego celu. Każdy z nich został odpowiednio zbilansowany pod kątem preferencji żywieniowych oraz zdrowotnych. Oferujemy między innymi takie diety pudełkowe jak dieta dla sportowców, dieta wegetariańska, dieta dla dzieci czy dieta dla kobiet w ciąży. Opisy wymienionych, jak i każdego z zestawów, znajdziesz na naszej stronie. Diety Body Chief dostępne są w kilku opcjach kalorycznych – jeśli nie wiesz, którą wybrać, skontaktuj się z naszymi dietetykami lub skorzystaj z kalkulatorów.

Dieta do domu Swadzim

Dlaczego warto wybrać Body Chief?

Realizujemy dostawy cateringu dietetycznego już od kilku lat. Zaufali nam Klienci z ponad 1000 lokalizacji w Polsce – również z miejscowości Swadzim pod Poznaniem. Codzienna dostawa autami chłodniczymi nie jest więc dla nas żadną przeszkodą.

Wybierając Body Chief masz pewność, że o Twoje żywienie dba sztab profesjonalistów. W końcu na diecie najbardziej liczy się jedzenie, prawda? Współpracujemy wyłącznie z lokalnymi dostawcami, a w naszym menu znajdziesz dania z najdalszych kuchni świata w ich zdrowej odsłonie. Co więcej, zamawiając naszą dietę otrzymasz niepowtarzalną szansę spróbowania autorskich receptur Magdy Gessler, które pojawiają się zarówno w diecie z wyborem menu jak i w pozostałych zestawach dostępnych w naszej ofercie.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem