Catering dietetyczny Chodzież

Catering dietetyczny Chodzież

Szukasz zdrowej i pełnowartościowej diety pudełkowej na terenie Chodzieży i okolic? Catering dietetyczny Body Chief poleca się każdemu, kto dąży do zdrowego stylu życia. Niezależnie jaki cel dietetyczny sobie postawiłeś, zadbamy o jego realizację. Catering od Body Chief to 5 zbilansowanych posiłków każdego dnia, dostarczonych we wskazane przez Ciebie miejsce. Zastanawiasz się jak to działa? Wyjaśniamy poniżej.

Dieta pudełkowa Body Chief w Chodzieży – jak to działa

Posiadamy w ofercie 19 rodzajów diety pudełkowej oraz 2 linie detoksu sokowego. Zależnie od rekomendacji dietetycznych (zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji z naszymi dietetykami), masz możliwość wyboru dopasowanej diety, dzięki której osiągniesz zamierzony efekt.

Dieta pudełkowa Chodzież

Dieta dla sportowców, dieta wegetariańska, dieta bezglutenowa oraz bezlaktozowa to tylko część z nich. Co więcej, nasze zestawy dietetyczne dostępne są w kilku opcjach kalorycznych by dostarczyć organizmowi odpowiednią ilość makroskładników każdego dnia. Wystarczy, że złożysz zamówienie, a my zajmiemy się resztą. Codziennie ugotujemy i dostarczymy we wskazane przez Ciebie miejsce torbę z 5 posiłkami na cały dzień.

Dlaczego warto wybrać Body Chief?

Body Chief to firma z  wieloletnim doświadczeniem, dostarczająca każdego dnia posiłki mieszkańcom ponad 1000 miejscowości w Polsce – w tym także do Chodzieży – oraz zagranicznego Berlina i Londynu. Wiemy, jak dbać o żołądki naszych Klientów, aby ich sylwetki zmieniły się w sposób, jaki oczekują.

dieta do domu chodzież

Ponadto, dieta pudełkowa Body Chief zapewnia jakość i świeżość dań, dzięki ulepszonemu procesowi dostaw specjalnymi autami chłodniczymi oraz współpracy z lokalnymi dostawcami produktów o najwyższej wartości.

Chociaż zdrowie i zadowolenie naszych Klientów to dla nas priorytet, nieustannie pracujemy nad ulepszeniem usługi w sposób zgodny z ekologią. Naszym celem jest całkowite wykluczenie tworzyw sztucznych, co bez wątpienia idzie nam bardzo dobrze – do tej pory zredukowaliśmy jednostkowe wykorzystanie plastiku aż o 90%! Jak tego dokonaliśmy? Przede wszystkim, jako jedna z pierwszych firm w Polsce wprowadziliśmy biodegradowalne opakowania wykonane z celulozy. W naszych zestawach znajdziesz także kompostowalne sztućce, słomki oraz papierowe torby.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem