Catering dietetyczny Pruszków

Catering dietetyczny Pruszków

Czy wiesz, że catering dietetyczny Body Chief dostępny jest już w ponad 1000 miejscowościach w całym kraju? Także w Pruszkowie i jego okolicach! Dla mieszkańców powiatu pruszkowskiego przygotowaliśmy ofertę 21 zestawów dietetycznych, dostępnych w kilku wariantach kalorycznych. Nie czekaj –wybierz najodpowiedniejszy dla Ciebie i zamów już dziś. Resztą zajmiemy się my! Nie wiesz jak działa dieta pudełkowa? Wyjaśniamy poniżej.

Jak działa dieta pudełkowa od Body Chief

Nasza oferta składa się z 19` diet pudełkowych oraz 2 linii diet sokowych (oczyszczających). Wśród 21 zestawów znajdują się na przykład: dieta dla sportowców, dieta dla wegetarian, dieta dla diabetyków oraz dieta dla kobiet w ciąży.

Dieta do domu Pruszków

Każdy z zestawów dostępny jest w kilku wariantach kalorycznych po to, aby idealnie dopasować dietę do Twojego zapotrzebowania energetycznego (możesz je obliczyć za pomocą naszych kalkulatorów lub kontaktując się z dietetykiem). Gdy już wybierzesz dietę dla siebie, my zajmiemy się resztą. Każdego dnia dostarczymy we wskazane przez Ciebie miejsce (także na terenie Pruszkowa), torbę zawierającą 5 zdrowych i smacznych posiłków na cały dzień.

Dlaczego w Pruszkowie warto wybrać Body Chief?

Wieloletnie doświadczenie w dbaniu o żywienie tysięcy Polaków pomogło nam w stworzeniu odpowiednio zbilansowanych i przystępnych cenowo 21 zestawów. Kluczowym czynnikiem jest także świeżość przygotowywanych przez nas posiłków, które dostarczane są do Klientów w całej Polsce każdego dnia, za pomocą specjalnych auto chłodniczych. Wybierając dietę pudełkową Body Chief będziesz miał pewność, że Twoja dieta nigdy nie stanie się nudna.

Dieta pudełkowa Pruszków

Nasi dietetycy wraz z kucharzami nieustannie dbają o to, aby menu było zróżnicowane i zawierało propozycje dań z kuchni całego świata. Poniedziałkowy obiad z kuchnią azjatycką lub amerykański burger we wtorkową kolację? Z nami to możliwe.

Jako jedni z liderów branży cateringu dietetycznego, dbamy nie tylko o żołądki Klientów, ale także o środowisko, które nas otacza. Naszym działaniom towarzyszy idea redukcji wykorzystania tworzyw sztucznych w produkcji. Dlatego też od wielu miesięcy pracujemy nad doskonaleniem wszystkich procesów technologicznych. Udało nam się zrezygnować z plastikowych słomek oraz sztućców na rzecz biodegradowalnych zamienników. Wymieniliśmy także klasyczną, białą torbę, na torbę wykonaną z ekologicznego papieru. Prawdziwej rewolucji dokonaliśmy jednak wprowadzając ekologiczne opakowania, wykonane z celulozy. Łącznie, wyżej wymienione zmiany, pozwoliły nam zredukować jednostkowe zużycie plastiku aż o 95%!

Wybierając Body Chief zadbasz o swoją formę i naszą planetę!

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem