Catering dietetyczny Pleszew

Catering dietetyczny Pleszew

Mieszkańcy Pleszewa i okolic – mamy dla Was wspaniałą wiadomość! Catering dietetyczny Body Chief jest dostępny również w Waszym mieście. 19 różnych zestawów cateringu dietetycznego w Pleszewie, każdy w kilku wariantach kalorycznych oraz 2 linie diety sokowej to oferta, obok której nie sposób przejść obojętnie. Zamawiaj na dowolną liczbę dni, korzystaj z opcji wyboru posiłków i przerzuć się na zdrowy styl życia. Jeżeli nie korzystałeś jeszcze z usługi cateringu do domu i zastanawiasz się jak to działa – wyjaśniamy poniżej.

Dieta do domu Pleszew

Dieta pudełkowa Body Chief z dostawą w Pleszewie – jak to działa

Zasady działania diety pudełkowej z dostawą do domu, także na terenie Pleszewa i okolic, są bardzo proste. Na naszej stronie poznasz ofertę kilkunastu rodzajów diet – zarówno diet wspierających zwiększenie masy ciała jak i jej zmniejszenie oraz utrzymanie. Wystarczy, że wybierzesz zestaw dopasowany do Twoich potrzeb i celów, a resztą zajmiemy się my. Codziennie ugotujemy i dostarczymy Tobie torbę z posiłkami na cały dzień, o wyznaczonej przez Ciebie łącznej kaloryczności.

Catering dietetyczny Pleszew

Co wyróżnia nasz catering dietetyczny w Pleszewie

Body Chief catering dietetyczny już od ponad 8 lat każdego dnia realizuje dostawy diet pudełkowych do tysięcy klientów w Polsce. Tak bogate doświadczenie zaowocowało stworzeniem kompleksowej oferty bazującej na gotowaniu pełnych smaku zdrowych i zbilansowanych posiłków, które sprawią, że dieta nigdy Ci się nie znudzi.

Zależy nam, aby korzystanie z naszej diety było łatwe, przyjemne i co najważniejsze - skuteczne. Właśnie dlatego wszyscy nasi klienci oraz osoby zainteresowane dietą pudełkową Body Chief mogą skorzystać z bezpłatnych porad dietetycznych.

Wyróżnia nas również to, że nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat z tytułu codziennych dostaw oraz pro ekologicznych działań naszej marki. Tylko na przestrzeni ostatnich miesięcy wprowadziliśmy biodegradowalne pojemniki, sztućce, słomki oraz torby.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem