Catering dietetyczny Gorzów Wielkopolski

Catering dietetyczny Gorzów Wielkopolski

Pyszny i zdrowy catering dietetyczny Body Chief jest także w Gorzowie Wielkopolskim i okolicznych miejscowościach! Dostarczamy praktyczne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć formę i wagę pod kontrolą. Niezależnie, czy Twoim celem jest redukcja czy zwiększenie wagi i masy ciała – nasza dieta pudełkowa z pewnością pomoże w jego realizacji. Dołącz do tysięcy zadowolonych Klientów i przekonaj się, że dieta nie musi być nudna!

Jak działa catering dietetyczny Body Chief

Każdego dnia dostarczymy we wskazane przez Ciebie miejsce na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, 5 pełnowartościowych posiłków.

Dieta do domu Gorzów WLKP

Wśród naszej oferty znajdziesz aż 21 różnych zestawów diety pudełkowej, dostępnych w kilku wariantach kalorycznych, oraz 2 linie diety sokowej. Nasze posiłki dostarczamy auto chłodniami, co pozwala utrzymać świeżość posiłków od momentu ich przygotowania do doręczenia.

Dlaczego powinieneś wybrać Body Chief

Na przestrzeni kilku lat pomogliśmy w zdrowym odżywianiu tysiącom Klientów w całej Polsce (a także w Londynie i Berlinie). Doświadczenie jakie zyskaliśmy, pomogło nam stworzyć idealnie zbilansowaną i zróżnicowaną ofertę 21 zestawów – od diet standardowych po diety specjalistyczne. Nad naszym cateringiem czuwają wykwalifikowani dietetycy, których porad możesz zasięgnąć w każdej chwili – przed zamówieniem oraz w trakcie jego trwania.

Dieta pudełkowa Gorzów

Posiłki wchodzące w skład każdej diety tworzone są przy pomocy szefów kuchni, którzy dbają o smak i jakość, między innymi pozyskując tylko świeże produkty, od lokalnych dostawców. Ich wiedza przyczyniła się także do stworzenia bardzo zróżnicowanego menu, które oczaruje Cię potrawami z najdalszych zakątków świata. Brzmi zachęcająco? To nie wszystko! Nie jest nam także obojętne środowisko. Od wielu miesięcy sukcesywnie usprawniamy proces produkcyjny, tak aby redukować wykorzystanie tworzyw sztucznych. Wymieniliśmy już plastikowe pudełka, sztućce, torby czy słomki. Ich zamienniki są w pełni biodegradowalne, dzięki czemu ograniczyliśmy jednostkowe wykorzystanie plastiku w produkcji aż o 90%. Dołączając do Body Chief masz więc pewność, że Twoja dieta będzie przede wszystkim smaczna i zdrowa!

Obszar dostaw Body Chief w Gorzowie Wielkopolskim

Gdzie dostarczamy diety w Gorzowie

Catering dietetyczny Body Chief dostarczamy każdego dnia do ponad 1000 lokalizacji w Polsce, również do Gorzowa Wielkopolskiego i okolic. Dostawy naszych diet odbywają się na terenie całego miasta, w tym dzielnic: Piaski, Janice, Zamoście, Zakanale, Siedlice, Karnin.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem