Catering dietetyczny Żnin

Catering dietetyczny Żnin

Szukasz sposobu na zdrowy styl życia bez godzin poświęconych na zakupy i gotowanie? Świetnie trafiłeś! Catering dietetyczny od Body Chief w Żninie to oferta 19 rodzajów diety pudełkowej i 2 linii detoksu sokowego. Każdego dnia ugotujemy i dostarczymy zbilansowane posiłki we wskazane przez Ciebie miejsce, a Ty zyskasz zdrowie, smak i wygodę!

Dieta pudełkowa Żnin

Co oferuje dieta pudełkowa Body Chief w Żninie?

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w zdrowym odżywianiu, w Żninie oferujemy kilkanaście rodzajów diety pudełkowej. Zestawy tworzymy pod kątem preferencji żywieniowych oraz zdrowotnych stąd w Body Chief znajdziesz takie diety jak dieta wegańska czy dieta standard oraz diety lecznicze jak dieta lekkostrawna czy dieta z niskim indeksem glikemicznym. Każdy zestaw został odpowiednio zbilansowany pod kątem makroskładników. Jeżeli nie wiesz, który z nich będzie dla Ciebie odpowiedni – skorzystaj z kalkulatorów lub konsultacji z naszymi dietetykami.

Dieta do domu Żnin

Dlaczego warto wybrać Body Chief?

Pokażemy Ci, że dieta nie musi być nudna, pozbawiona ciekawych przepisów. Nad zestawami Body Chief czuwają najlepsi specjaliści w branży – szefowie kuchni i dietetycy. Dzięki nim mamy pewność, że otrzymasz restauracyjny smak i jakość każdego dnia.

Kochamy elastyczność i transparentność. Dlatego dieta pudełkowa Body Chief oferuje Ci możliwość zarządzania zamówieniem gdziekolwiek jesteś, dzięki aplikacji mobilnej. Teraz możesz wygodnie zmieniać adres dostawy czy rodzaj diety, bez dodatkowych kosztów. Nie pobieramy również dodatkowych opłat związanych z ekologicznymi pojemnikami, bambusowymi sztućcami czy papierowymi słomkami – dostępnymi w każdym zestawie.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem