Catering dietetyczny Ostrów Wielkopolski

Catering dietetyczny Ostrów Wielkopolski

Body Chief catering dietetyczny jest już dostępny także w Ostrowie Wielkopolskim! Czas na dietę? Trafiłeś w odpowiednie miejsce. Nasz catering dietetyczny dba o zdrowie tysięcy klientów w ponad 1000 miejscowościach w Polsce – teraz także w Ostrowie Wlkp. Zamów zestaw testowy lub na cały miesiąc i ciesz się zdrowiem, smakiem i wygodą.

Jak działa dieta pudełkowa Body Chief w Ostrowie Wielkopolskim?

Chcesz przejść na dietę, ale nie wiesz jak działa dieta pudełkowa? To niezwykle proste. Wystarczy, że wybierzesz dietę oraz jej kaloryczność, a my każdego dnia ugotujemy i dostarczymy ją we wskazane miejsce na terenie Ostrowa Wielkopolskiego i okolic.

Dieta do domu Ostrów Wielkopolski

Wszystkie rodzaje diet pudełkowych dostępnych w Body Chief są opisane na naszej stronie. Znajdziesz wśród nich między innymi dietę dla sportowca, dietę dla wegetarian oraz dietę dla osób nietolerujących laktozy czy glutenu.

Dlaczego warto wybrać dietę Body Chief w Ostrowie

Cechuje nas przede wszystkim doświadczenie – od ponad 8 lat dbamy o zdrowy styl życia i odżywiania wśród tysięcy klientów na terenie całej Polski. Wiemy doskonale czego oczekują nasi podopieczni, dlatego właśnie posiadamy kompleksową ofertę 21 różnych diet pudełkowych w wielu wariantach kalorycznych.

Dieta pudełkowa Ostrów Wielkopolski

Zarówno przed złożeniem zamówienia, jak i w trakcie jego trwania, możesz skorzystać z darmowych konsultacji z dietetykiem. Bez trudności zmienisz także adres dostawy, w przypadku nagłego wyjazdu, lub wstrzymasz dowóz dostaw na konkretny dzień – wystarczy, że skontaktujesz się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Co więcej, zależy nam na środowisku. To właśnie dlatego nieustannie dbamy o rozwój wszystkich procesów w naszej firmie pod kątem redukcji wykorzystania tworzyw sztucznych. Wprowadziliśmy nie tylko bezpłatne opakowania biodegradowalne, ale także papierowe torby, sztućce wykonane ze skrobii kukurydzianej oraz eko-słomki. Wspomniane działania pozwoliły nam obniżyć jednostkowe zużycie plastiku aż o 90%!

Dołącz do Body Chief – eko cateringu dietetycznego z uznaniem.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem