Catering dietetyczny Świdnica

Catering dietetyczny Świdnica

Czas na zdrowy styl życia? Catering dietetyczny Body Chief w Świdnicy z pewnością Ci w tym pomoże! Oferujemy 21 zestawów dietetycznych, wśród których znajdziesz zbilansowane diety 5 i 4 posiłkowe, diety roślinne, dietę z wyborem menu oraz diety pudełkowe 3 posiłkowe. Wybierz zestaw, określ jego kaloryczność i złóż zamówienie, by nawet następnego dnia rozsmakować się z Body Chief!

Dieta pudełkowa Świdnica

Dieta pudełkowa Świdnica – oferta Body Chief

W Świdnicy, tak jak w pozostałych lokalizacjach, oferujemy 21 gotowych zestawów diet. Znajdziesz u nas między innymi roślinne diety pudełkowe: wegańską oraz wegetariańską, dietę dla osób praktykujących okno żywieniowe – dietę IF oraz diety specjalistyczne jak np. dieta pudełkowa dla cukrzyków i diabetyków. Opis wymienionych oraz pozostałych zestawów dostępny jest na naszej stronie. Jeżeli nie wiesz, jaki zestaw lub jaką kaloryczność wybrać – skontaktuj się bezpłatnie z naszymi dietetykami lub skorzystaj z kalkulatorów.

Dieta do domu Świdnica

Dlaczego warto wybrać Body Chief w Świdnicy?

Body Chief to przede wszystkim catering z dostawą do domu z wieloletnim doświadczeniem. Każdego dnia przygotowujemy 5, 4 oraz 3 posiłkowe zestawy, które dostarczamy do ponad 1000 lokalizacji w całym kraju – również do Świdnicy.

Wybierając naszą dietę pudełkową masz więc pewność, że przygotuje ją sztab wykwalifikowanych ludzi z doświadczeniem, co zaowocuje przede wszystkim smakiem i jakością równą restauracyjnym daniom – w dietetycznej odsłonie. 

Zamawiając dietę Body Chief do Świdnicy nie poniesiesz dodatkowych kosztów związanych z dostawą, ekologicznymi opakowaniami, sztućcami czy konsultacjami dietetycznymi. Brzmi uczciwie? Taka jest właśnie dieta Body Chief! Nie zwlekaj i złóż zamówienie już dziś.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem