Catering dietetyczny Słupsk

Catering dietetyczny Słupsk

Szukasz diety pudełkowej w Słupsku i okolicach? Koniecznie wypróbuj Body Chief – dietę z dostawą do domu lub w inne, wybrane przez Ciebie miejsce. Zamów dietę testową i przekonaj się jak łatwo możesz osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Podczas gdy my zajmiemy się gotowaniem, Ty skupisz się na treningu lub odpoczynku.

Jak działa fit catering Body Chief

Nasz catering pudełkowy to 5 posiłków każdego dnia, które dostarczymy we wskazane przez Ciebie miejsce na terenie Słupska i okolic. Posiłki tworzą zestaw diety pudełkowej, których w naszej ofercie mamy aż 21! 

Dieta do domu Słupsk

Dieta dla sportowców, dla wegetarian czy specjalistyczna dieta bez laktozy to tylko niektóre z nich. Wybierając zestaw, masz także możliwość wyboru interesującej Cię kaloryczności. W ten sposób dopasujesz wariant diety do własnych preferencji. Fit catering Body Chief dostarczamy każdego dnia tylko i wyłącznie za pomocą autochłodni.

Dlaczego warto wybrać dietę pudełkową Body Chief?

Każdego dnia zaopatrujemy w dietę pudełkową tysiące Polaków. Ich zaufanie to dla nas motywator do dalszej pracy, dzięki któremu nasz catering z każdym dniem jest coraz lepszy. Korzystamy tylko ze świeżych produktów od lokalnych dostawców co przekłada się na wysoką jakość dań.

Dieta pudełkowa Słupsk

Różnorodne menu to kolejny czynnik, który nas wyróżnia. Każdego dnia, otrzymując zestaw 5 posiłków, masz okazję poznać nowe smaki, nad którymi czuwają wykwalifikowani szefowie kuchni oraz dietetycy. Jesteśmy przekonani, że nasze fit brownie jako przekąska lub Coq au vin, czyli kurczak w czerwonym winie z ziemniakami i fasolką szparagową na obiad oczarują Twoje podniebienie.

Świeżość, jakość i zróżnicowanie dań to nie wszystko. Całość otoczona jest ekologicznym podejściem i dbałością o środowisko. Nieustannie pracujemy nie tylko nad jedzeniem, ale także nad sposobem jego tworzenia. W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy udało nam się ograniczyć zużycie plastiku w produkcji aż o 90%! Brzmi zachwycająco, prawda? Ten sukces to zasługa nie tylko naszego zespołu, ale także Klientów, którzy są niezwykle ważnym aspektem naszej działalności. Nie czekaj i dołącz do nich. Razem mamy okazję stworzyć coś wyjątkowego!

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem