Metody płatności

. . . . .

Dokonując zakupu diety możesz wybrać  jedną z pięciu dogodnych dla siebie metod płatności:

BLIK

Po wybraniu tej metody płatności zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24, w którym zostaniesz poproszony o wypełnienie swoich danych oraz podanie sześciocyfrowego kodu z aplikacji. Zazwyczaj, księgowanie środków odbywa się zaledwie w ciągu kilku minut od zlecenia przelewu. Po dokonaniu płatności zostaniesz przekierowany na stronę www.bodychief.pl , a Twoje zamówienie jako opłacone trafi do naszego systemu. Ta metoda płatności realizowana jest przez Przelewy24 należące do Spółki PayPro SA, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, KRS 0000347935.

Visa Mobile

Po wybraniu tej metody płatności zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24, w którym zostaniesz poproszony o podanie numeru telefonu przypisanego do konta Visa Mobile, a następnie o potwierdzenie transakcji w aplikacji. Zazwyczaj, księgowanie środków odbywa się zaledwie w ciągu kilku minut od zlecenia przelewu. Po dokonaniu płatności zostaniesz przekierowany na stronę www.bodychief.pl , a Twoje zamówienie jako opłacone trafi do naszego systemu. Ta metoda płatności realizowana jest przez Przelewy24 należące do Spółki PayPro SA, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, KRS 0000347935.

SZYBKI PRZELEW

Po wybraniu tej metody płatności zostaniesz poproszony o wskazanie swojego banku. Następnie zostaniesz przekierowany do wybranego serwisu i zalogujesz się za pomocą danych dostępu do płatności internetowych i potwierdzisz płatność. Zazwyczaj, księgowanie środków odbywa się zaledwie w ciągu kilku minut od zlecenia przelewu. Po dokonaniu płatności zostaniesz przekierowany na stronę www.bodychief.pl, a Twoje zamówienie jako opłacone trafi do naszego systemu. Ta metoda płatności realizowana jest przez Przelewy24 należące do Spółki PayPro SA, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, KRS 0000347935.

PŁATNOŚĆ KARTĄ

Akceptujemy płatności kartami MasterCard, Visa, Maestro oraz Visa Electron. Po wybraniu tej metody płatności zostaniesz poproszony o podanie numeru karty kredytowej, na podstawie którego sprzedawca identyfikuje wystawcę karty. W zależności od indywidualnych ustawień konta bankowego, możesz zostać przekierowany do strony banku wystawcy. Po identyfikacji zostaniesz ponownie przekierowany na stronę www.bodychief.pl, a Twoje zamówienie trafi do naszego systemu. Ta metoda płatności realizowana jest przez Przelewy24 należące do Spółki PayPro SA, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, KRS 0000347935. Dla wszystkich kart płatnicznych prowadzimy autoryzację trzydomenową (3D Secure), a limit transakcji wynosi od 0,01 zł do 4000 zł.

PRZELEW TRADYCYJNY

Wybierając opcję przelew tradycyjny, po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas e-mail potwierdzający zamówienie i dane niezbędne do dokonania przelewu. Zgodnie z instrukcją, pamiętaj o wpisaniu w tytule przelewu numeru Twojego zamówienia- z pewnością ułatwi nam to identyfikację płatności. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty, zamówienie zostanie przekazane do realizacji dostawy. Wybierając tę metodę płatności, zostanie Tobie przydzielony indywidualny numer rachunku bankowego, co przyspiesza proces przypisania Twojej płatności do zamówień. Jeżeli zależy Ci na realizacji zamówienia w kolejnym dniu roboczym, prosimy o przesłanie potwierdzenia wpłaty najpóźniej do godziny 14:00 dnia poprzedzającego realizację dostawy (zamówienia poniedziałkowe, należy opłacić maksymalnie do godziny 14:00 w sobotę). Jeżeli zamówienie obejmuje Dietę by Magda Gessler, potwierdzenie należy wysłać do godziny 14:00 na 2 dni robocze przed dniem rozpoczęcia realizacji usługi. BOK po weryfikacji prawidłowości może uruchomić dla Ciebie dostawę.

ONE CLICK

Korzystając z aplikacji mobilnej, możesz dokonać zapłaty za zamówienie jednym kliknięciem, bez podawania danych karty przy transakcji. Wystarczy, że podczas pierwszej płatności za pośrednictwem Przelewy24, wyrazisz zgodę na zapis danych karty w systemie. Kolejne transakcje będą już wymagały tylko jednego kliknięcia, by zatwierdzić zakup. Ta metoda płatności realizowana jest przez Przelewy24 należące do Spółki PayPro SA, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, KRS 0000347935. Dla wszystkich kart płatnicznych prowadzimy autoryzację trzydomenową (3D Secure).

Chcesz żeby Twoje zamówienie zostało szybko zrealizowane?

Użyj płatności Przelewy24 - bez prowizji, bez wychodzenia z domu. Transakcję możesz sfinalizować z pozycji komputera, smartfona czy tabletu.  W mailu potwierdzającym złożenie zamówienia otrzymasz link do szybkich płatności, dzięki czemu w dowolnym momencie możesz łatwo dokonać zakupu.

Pamiętaj, że nasze Biuro Obsługi Klienta w każdej chwili może wygenerować link do szybkich płatności Przelewy24. Wystarczy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.

 

W przypadku pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Szczegóły dotyczące zasad płatności znajdziesz w Regulaminie serwisu.