Metody płatności

Dokonując zakupu diety możesz wybrać  jedną z pięciu dogodnych dla siebie metod płatności:

BLIK

Po wybraniu tej metody płatności zostaniesz przekierowany do systemu Dotpay, w którym zostaniesz poproszony o wypełnienie swoich danych oraz podanie sześciocyfrowego kodu z aplikacji. Zazwyczaj, księgowanie środków odbywa się zaledwie w ciągu kilku minut od zlecenia przelewu. Po dokonaniu płatności zostaniesz przekierowany na stronę www.bodychief.pl , a Twoje zamówienie jako opłacone trafi do naszego systemu.

SZYBKI PRZELEW

Po wybraniu tej metody płatności zostaniesz przekierowany do systemu Dotpay, w którym wskażesz swój bank. Następnie zaloguj się do serwisu za pomocą danych dostępu do płatności internetowych i potwierdź płatność. Zazwyczaj, księgowanie środków odbywa się zaledwie w ciągu kilku minut od zlecenia przelewu. Po dokonaniu płatności zostaniesz przekierowany na stronę www.bodychief.pl, a Twoje zamówienie jako opłacone trafi do naszego systemu.

PŁATNOŚĆ KARTĄ

Akceptujemy płatności kartami MasterCard i Visa. Po wybraniu tej metody płatności zostaniesz poproszony o podanie numeru karty kredytowej, na podstawie którego sprzedawca identyfikuje wystawcę karty. W zależności od indywidualnych ustawień konta bankowego, możesz zostać przekierowany do strony banku wystawcy. Po identyfikacji zostaniesz ponownie przekierowany na stronę www.bodychief.pl, a Twoje zamówienie trafi do naszego systemu.

PRZELEW TRADYCYJNY

Wybierając opcję przelew tradycyjny, po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas e-mail potwierdzający zamówienie i dane niezbędne do dokonania przelewu. Zgodnie z instrukcją, pamiętaj o wpisaniu w tytule przelewu numeru Twojego zamówienia- z pewnością ułatwi nam to identyfikację płatności. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty, zamówienie zostanie przekazane do realizacji dostawy. Wybierając tę metodę płatności, zostanie Tobie przydzielony indywidualny numer rachunku bankowego, co przyspiesza proces przypisania Twojej płatności do zamówień. Jeżeli zależy Ci na realizacji zamówienia w kolejnym dniu roboczym, prosimy o przesłanie potwierdzenia wpłaty najpóźniej do godziny 14:00 dnia poprzedzającego realizację dostawy (zamówienia poniedziałkowe, należy opłacić maksymalnie do godziny 14:00 w sobotę). BOK po weryfikacji prawidłowości może uruchomić dla Ciebie dostawę.

ONE CLICK

Korzystając z aplikacji mobilnej, możesz dokonać zapłaty za zamówienie jednym kliknięciem, bez podawania danych karty przy transakcji. Wystarczy, że podczas pierwszej płatności za pośrednictwem Dotpay, wyrazisz zgodę na zapis danych karty w systemie. Kolejne transakcje będą już wymagały tylko jednego kliknięcia, by zatwierdzić zakup.

Chcesz żeby Twoje zamówienie zostało szybko zrealizowane?

Użyj płatności Dotpay- bez prowizji, bez wychodzenia z domu. Transakcję możesz sfinalizować z pozycji komputera, smartfona czy tabletu.  W mailu potwierdzającym złożenie zamówienia otrzymasz link do szybkich płatności, dzięki czemu w dowolnym momencie możesz łatwo dokonać zakupu.

Pamiętaj, że nasze Biuro Obsługi Klienta w każdej chwili może wygenerować link do szybkich płatności Dotpay. Wystarczy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.

 

W przypadku pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Szczegóły dotyczące zasad płatności znajdziesz w Regulaminie serwisu.