Catering dietetyczny Warszawa Bemowo

Catering dietetyczny Warszawa Bemowo

Body Chief obsługuje wszystkie dzielnice Warszawy – również Bemowo. Zastanawiasz się nad dietą pudełkową? Wypróbuj jeden z 20 zestawów cateringu dietetycznego Body Chief. Dbamy o zdrowie Polaków (i nie tylko) już od wielu lat. Jeśli nie wiesz jak działa dieta pudełkowa – wyjaśniamy poniżej.

Dieta do domu Warszawa Bemowo

Jak działa dieta pudełkowa Body Chief

Działanie diety pudełkowej Body Chief jest niezwykle proste! Wszystko co musisz zrobić to wybrać dietę dopasowaną do Twoich potrzeb – resztą zajmiemy się my. Na naszej stronie zapoznasz się z ofertą 20 zestawów, w wielu wariantach kalorycznych. Wystarczy, że złożysz zamówienie na stronie lub telefonicznie, a my każdego dnia ugotujemy i dostarczymy we wskazane przez Ciebie miejsce (także na terenie Bemowa w Warszawie) 5 dietetycznych posiłków na cały dzień.

Dlaczego Body Chief

Wybierając Body Chief, poza pysznymi i zdrowymi daniami, zyskujesz wiele innych korzyści. Oto co wyróżnia nas na tle konkurencji.

Dieta do domu Warszawa Bemowo

Zawsze darmowa dostawa – niezależnie czy jest to duże miasto czy niewielkie miasteczko – nie pobieramy opłat za dowóz diety.

Bezpłatne konsultacje dietetyczne – zarówno przed złożeniem zamówienia jak i w trakcie jego trwania – nasi specjaliści są do Twoich usług. Zadzwoń lub napisz do naszych dietetyczek i uzyskaj nieodpłatną poradę dotyczącą zdrowego odżywiania.

Ekologiczne opakowania – w Body Chief nie płacisz za bycie EKO! Nasze działania na rzecz planety to największa przyjemność! Cieszymy się, że możemy dołożyć cegiełkę do redukcji wykorzystania plastiku. Wprowadziliśmy całkowicie darmowe ekologiczne opakowania, sztućce, słomki oraz torby, co pomogło obniżyć wykorzystanie tworzyw sztucznych aż o 90%!

To nie wszystko! Na terenie Warszawy i okolic dostarczamy nasze zestawy również do Lodówkomatów Inpost. Nie zwlekaj i dołącz do tysięcy zadowolonych klientów.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem