Catering dietetyczny Olsztyn

Catering dietetyczny Olsztyn

Body Chief catering dietetyczny jest już dostępny w Olsztynie i okolicy! Czy to nie wspaniała wiadomość? Jeżeli mieszkasz w tym mieście, koniecznie sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy i dołącz do grona tysięcy zadowolonych Klientów. Body Chief to dieta z dostawą do domu, która wesprze Cię w osiągnięciu wyznaczonych celów żywieniowych oraz sportowych. Zobacz, jak to działa i dlaczego warto wybrać właśnie nas!

Dieta pudełkowa w Olsztynie

Jak działa nasz catering dietetyczny w Olsztynie?

Każdego dnia, za pomocą specjalnych aut chłodniczych, dostarczymy w wybrane przez Ciebie miejsce na terenie Olsztyna i okolic zestaw 5 gotowych posiłków. Mogą się one różnić w zależności od wybranej przez Ciebie diety oraz kaloryczności, ponieważ w naszej ofercie posiadamy aż 13 różnych wariantów cateringu dietetycznego. Od zbilansowanej, pełnowartościowej Diety Standard po dietę z ograniczoną ilością węglowodanów Less Carb. Dostępne są także wersje specjalistyczne takie jak dieta bezglutenowa, bez laktozy czy dieta dla wegetarian. Informacje na temat każdej z nich znajdziesz na naszej stronie. Aby zamówienie dotarło do Ciebie już następnego dnia, wystarczy złożyć je za pomocą strony internetowej, aplikacji mobilnej lub telefonicznie, do godziny 14:00 w dniu poprzedzającym dostawę (wyjątek stanowią poniedziałki- zamówienia przyjmujemy do soboty, do godziny 14:00).

Olsztyn - catering dietetyczny

Dlaczego powinieneś wybrać Body Chief?

Doświadczenie i profesjonalizm to cechy, których kupić nie można. Dzięki pracy całego zespołu, już od blisko 6 lat, wspieramy tysiące Klientów w całej Polsce. Dostarczamy catering dietetyczny do ponad 900 miejscowości – także do Olsztyna. Nieustanne dążenie do perfekcji pozwoliło nam stworzyć ofertę dla każdego o czym świadczy zróżnicowane menu i szeroka oferta diety pudełkowej. Jako firma, mamy bardzo wysoką świadomość tego, jak proces produkcyjny w cateringu dietetycznym wpływa na otaczające nas środowisko. Ilość wykorzystywanego plastiku może być jednak ograniczona i właśnie to postanowiliśmy zmienić!

Dieta do domu w Olsztynie

Nasze początki w nurcie Low Waste opierały się na rezygnacji z plastikowych sztućców i słomek na rzecz produktów wykonanych ze skrobi kukurydzianej. Zamieniliśmy również białe torby na torby z papieru ekologicznego, których proces wytworzenia jest bardziej przyjazny środowisku. Idąc za ciosem, od kilkunastu miesięcy, w naszym cateringu korzystamy z biodegradowalnych, w pełni kompostowalnych pojemników. Ich użycie oznacza ograniczenie jednostkowe zużycia plastiku aż o 90%.

Menu to kolejny powód, dla którego Klienci wybierają dietę pudełkową Body Chief. Nasi dietetycy, przy współpracy z wykwalifikowanymi szefami kuchni, dbają o to aby dania były zróżnicowane. Dlatego każdego dnia znajdziesz w zestawie smaki całego świata - indyk w sosie węgierskim z ziemniaczkami i mizerią lub azjatycka zupa cytrynowa to tylko mały ułamek naszych umiejętności. Nie zwlekaj! Wybierz dietę pudełkową dla siebie, złóż zamówienie i rozpocznij zdrowy styl życia.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem