Catering dietetyczny Olsztyn

Catering dietetyczny Olsztyn

Body Chief catering dietetyczny w Olsztynie to co codzienna dostawa 5 posiłków we wskazane przez Ciebie miejsce! Czy to nie wspaniała wiadomość? Jeżeli mieszkasz w tym mieście, koniecznie sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy i dołącz do grona tysięcy zadowolonych Klientów. Body Chief to pudełkowa dieta z dostawą do domu, która wesprze Cię w osiągnięciu wyznaczonych celów żywieniowych oraz sportowych. Zobacz, jak to działa i dlaczego warto wybrać właśnie nas!

Dieta pudełkowa w Olsztynie

Jak działa dieta pudełkowa Body Chief w Olsztynie?

Każdego dnia, za pomocą specjalnych aut chłodniczych, dostarczymy w wybrane przez Ciebie miejsce na terenie Olsztyna i okolic zestaw 5 gotowych posiłków. Mogą się one różnić w zależności od wybranej przez Ciebie diety pudełkowej oraz kaloryczności, ponieważ w naszej ofercie posiadamy aż 21 różnych zestawów cateringu dietetycznego. Od zbilansowanej, pełnowartościowej Diety Standard po dietę z ograniczoną ilością węglowodanów Less Carb. Dostępne są także wersje specjalistyczne takie jak dieta bezglutenowa, bez laktozy czy dieta dla wegetarian. Informacje na temat każdej z nich znajdziesz na naszej stronie. 

Olsztyn - catering dietetyczny

Dlaczego powinieneś wybrać Body Chief?

Doświadczenie i profesjonalizm to cechy, których kupić nie można. Dzięki pracy całego zespołu, od wielu lat, wspieramy tysiące Klientów w całej Polsce. Dostarczamy catering dietetyczny do ponad 1000 miejscowości – także do Olsztyna i okolic. Nieustanne dążenie do perfekcji pozwoliło nam stworzyć ofertę dla każdego o czym świadczy zróżnicowane menu i szeroka oferta diety pudełkowej. Jako firma, mamy bardzo wysoką świadomość tego, jak proces produkcyjny w cateringu dietetycznym wpływa na otaczające nas środowisko. Ilość wykorzystywanego plastiku może być jednak ograniczona i właśnie to postanowiliśmy zmienić!

Dieta do domu w Olsztynie

Nasze początki w nurcie Low Waste opierały się na rezygnacji z plastikowych sztućców i słomek na rzecz produktów wykonanych ze skrobi kukurydzianej. Zamieniliśmy również białe torby na torby z papieru ekologicznego, których proces wytworzenia jest bardziej przyjazny środowisku. Idąc za ciosem, od kilkunastu miesięcy, w naszym cateringu korzystamy z biodegradowalnych, w pełni kompostowalnych pojemników. Ich użycie oznacza ograniczenie jednostkowe zużycia plastiku aż o 90%. Ponadto, za wszystkie wymienione eko-elementy nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat.

Menu to kolejny powód, dla którego Klienci wybierają dietę pudełkową Body Chief. Nasi dietetycy, przy współpracy z wykwalifikowanymi szefami kuchni, dbają o to aby dania były zróżnicowane. Dlatego każdego dnia znajdziesz w zestawie smaki całego świata - indyk w sosie węgierskim z ziemniaczkami i mizerią lub azjatycka zupa cytrynowa to tylko mały ułamek naszych umiejętności. Nie zwlekaj! Wybierz dietę pudełkową dla siebie, złóż zamówienie i rozpocznij zdrowy styl życia.

Obszar dostaw Body Chief w Olsztynie

Gdzie dostarczamy diety na terenie Olsztyna?

Catering dietetyczny Body Chief dostarczamy każdego dnia do ponad 1000 lokalizacji w Polsce, również do Olsztyna i okolic. Dostawy naszych diet odbywają się na terenie całego miasta, w tym dzielnic Olsztyna takich jak: Gutkowo, Osiedle Wojska Polskiego, Osiedle Podleśna, Zatorze, Dajtki, Osiedle Grunwaldzkie, Osiedle Podgrodzie, Osiedle Kormoran, Osiedle Pojezierze, Osiedle Kętrzyńskiego, Kortowo, Nagórki, Osiedle Mazurskie, Osiedle Generałów, Osiedle Jaroty, Pieczewo. Mieszkańcy okoliczych miejscowości także mogą skorzystać z naszej oferty. Wszystkie miasta, w których jest Body Chief znajdują się na podstronie Metody Dostawy.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem