Catering dietetyczny Radom

Catering dietetyczny Radom

Zastanawiasz się, jaki catering dietetyczny w Radomiu wybrać? Koniecznie wypróbuj Body Chief – firmę z wieloletnim doświadczeniem, która od teraz jest dostępna na terenie miasta Radom i okolic. Body Chief oferuje 21 rodzajów zestawów dietetycznych - w tym 19 diet pudełkowych oraz 2 linie detoksu sokowego z dostawą do domu lub innego wskazanego przez Ciebie miejsca w Radomiu. Zastanawiasz się, jak to działa? Wyjaśniamy poniżej.

Dieta pudełkowa radom

Dieta pudełkowa Body Chief w Radomiu – jak to działa

Idea diety pudełkowej to codzienna dostawa 3, 4 lub 5 posiłków, o wybranej przez Ciebie kaloryczności. Dokładnie tak to działa w Body Chief! Możesz wybrać dietę idealnie dopasowaną do Twoich celów oraz założeń spośród aż 21 różnych zestawów. Zamówienie możesz złożyć poprzez aplikację, stronę WWW, mailowo lub telefonicznie w Biurze Obsługi Klienta. Wystarczy, że złożysz zamówienie, a torbę pełną dietetycznych dań dostarczymy we wskazane przez Ciebie miejsce w Radomiu.

Dieta do domu Radom

Diety ofertowane w Radomiu przez Body Chief

Nie bez powodu oferta diet pudełkowych Body Chief jest tak pokaźna! Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, wiemy czego oczekują od nas nasi klienci, a wybór 21 diet pudełkowych z pewnością na te potrzeby odpowiada. Wśród zestawów Body Chief znajdziesz zestawy zbilansowane dla osób, które nie mają określonych preferencji żywieniowych jak Dieta Standard, Dieta Sport olraz diety specjalistyczne, między innymi: dietę wegetariańską, dietę wegańską, dietę bez laktozy, dietę bez glutenu, dietę dla cukrzyków czy też dietę dla kobiet w ciąży i mam karmiących. Pamiętaj, że każdą z naszych diet możesz wypróbować w niższej cenie.

Dieta z dostawą w Radomiu

Dlaczego warto wybrać nasz catering dietetyczny w Radomiu?

Dbamy o zdrowe odżywianie klientów z całej Polski już od wielu lat. Doświadczenie nabyte w tym czasie pozwoliło na stworzenie kompleksowej oferty cateringu dietetycznego – także w Radomiu. Wybierając nasze zestawy, masz pewność, że zostały one przygotowane w zgodzie z najwyższymi standardami jakości oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.

catering radom

Każdego dnia dostarczamy posiłki dietetyczne do domu lub pracy (lub w inne wskazane miejsce) w ponad 1000 lokalizacjach w Polsce. Dowóz diet do wszystkich miejscowości odbywa się zawsze za pomocą aut chłodniczych, dzięki czemu nasi klienci mogą cieszyć się świeżym i smacznym jedzeniem.

W Body Chief płacisz tylko za posiłki. Dlaczego o tym mówimy? Jako jedna z nielicznych firm cateringowych nie mamy ukrytych opłat w związku z realizacją zamówienia. Body Chief catering dietetyczny w Radomiu to dieta z darmową dostawą, nieodpłatnymi ekologicznymi opakowaniami w każdym zestawie oraz możliwością skorzystania z bezpłatnych konsultacji dietetycznych. Ponadto, naszą dietę możesz w każdej chwili wypróbować zamawiając dietę testową.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem