Catering dietetyczny Grodzisk Mazowiecki

Catering dietetyczny Grodzisk Mazowiecki

Body Chief catering dietetyczny od teraz jest dostępny także dla mieszkańców Grodziska Mazowieckiego (województwo mazowieckie). Zamów 5 pełnowartościowych dań na cały dzień i ciesz się zdrowym stylem życia. Przeczytaj jak działa dieta pudełkowa Body Chief i wypróbuj już następnego dnia!

Dieta pudełkowa Body Chief – jak działa

Nieważne czy Twoim celem jest utrata zbędnych kilogramów czy nabranie masy mięśniowej – Body Chief pomoże! Posiadamy w ofercie 19 diet pudełkowych oraz 2 linie detoksu sokowego.

Dieta pudełkowa Grodzisk Mazowiecki

Wybierz interesujący Cię zestaw oraz jego kaloryczność, a my zajmiemy się resztą. Każdego dnia, w wybrane przez Ciebie miejsce na terenie Grodziska Mazowieckiego i okolic, dostarczymy torbę z 5 posiłkami na cały dzień. Dzięki nam przekonasz się, że dieta może być przyjemna.

Dlaczego warto wybrać Body Chief

Od wielu lat pomagamy w zdrowym odżywianiu tysiącom Polaków. Nasz catering cieszy się zaufaniem, a my odwdzięczamy się wsparciem w drodze do zdrowego stylu życia i realizacji planów związanych z osiągnięciem idealnej figury naszych klientów . Doświadczenie zebrane w tym czasie pomogło na m stworzyć kompleksową ofertę diety pudełkowej. Oferujemy aż 21 różnych zestawów – diety standardowe, dla sportowców, diety specjalistyczne jak bezlaktozowa czy bezglutenowa to tylko niektóre z nich.

Dieta do domu Grodzisk Mazowiecki

Dbamy o to, aby w menu pojawiały się zróżnicowane dania o najwyższej jakości i smaku, dlatego też współpracujemy z lokalnymi dostawcami, a nasi dietetycy mogą liczyć na wsparcie najlepszych kucharzy.

Nie jesteśmy również obojętni wobec ekologii. Wiemy, że koncept cateringu dietetycznego bazuje na plastikowych pojemnikach, w których jest dostarczane jedzenie. Plastikowi mówimy stanowcze „NIE” i od wielu miesięcy usprawniamy proces produkcyjny tak, aby ograniczać jego zużycie. Udało nam się zredukować jednostkowe wykorzystanie tworzyw sztucznych aż o 90%! Zestawy Body Chief są dostarczane nieodpłatnie do domów Klientów w biodegradowalnych opakowaniach z celulozy. Wprowadziliśmy także ekologiczne torby, słomki oraz sztućce – bez dodatkowych kosztów.

Przerzuć się na zdrowy styl życia i zamów dietę Body Chief już dziś.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem