Catering dietetyczny Lublin

Catering dietetyczny Lublin

Pora ogłosić kolejny sukces! Body Chief dostarcza catering dietetyczny w Lublinie i okolicach. Lublinianie chętnie sięgają po naszą dietę – dołącz do nich już dziś. Zamów wybrany zestaw, a my dostarczymy go do dowolnie wskazanego miejsca w Lublinie i okolicznych miejscowościach. To naprawdę proste – przekonaj się.

Jak działa catering dietetyczny w Lublinie?

Nie wiesz jak zacząć zdrowy styl życia? Wybierz jedną z aż 21 różnych diet pudełkowych (w tym 2 linii diety sokowej) dostępnych w naszej ofercie. Następnie dopasuj jej kaloryczność do Twojego dziennego zapotrzebowania (Nie znasz go? Nic nie szkodzi! Skontaktuj się z naszymi dietetykami lub oblicz go sam za pomocą naszych kalkulatorów).

Dieta pudełkowa w Lublinie

Złóż zamówienie, a otrzymasz do domu zestaw pełnowartościowych posiłków na cały dzień. Nie czekaj i dołącz do tysięcy zadowolonych Klientów w całej Polsce.

Dlaczego dieta pudełkowa od Body Chief?

Zdrowie, smak i wygoda. Proste hasło, które pobudza wyobraźnie. Dla nas jest to jednak rzeczywistość, którą otaczamy wszystkich podopiecznych. Wybierając dietę pudełkową Body Chief, w Twoim życiu zagości na stałe zdrowy styl życia, a zostawiając gotowanie nam – zyskasz mnóstwo wolnego czasu, który poświęcisz na co tylko zechcesz! Wypad ze znajomymi? Trening na siłowni? A może dobra książka i kawa? Wybór zostawiamy Tobie. Skąd nasza pewność siebie? Od wielu lat pracujemy nad zestawami dietetycznymi. W tym czasie dostarczyliśmy kilkaset tysięcy zestawów do ponad 1000 miejscowości w kraju.

Dieta do domu Lublin

To zaowocowało doświadczeniem, które teraz z powodzeniem przekuwamy w jeszcze większą staranność w doborze składników i menu. W efekcie otrzymasz dania, które wywodzą się z najróżniejszych kuchni świata – a to wszystko w wersji fit!

Nie tylko gotowanie wychodzi nam najlepiej. Od kilkunastu miesięcy nasz zespół pracuje nad usprawnieniem procesu produkcyjnego. Wszystko po to, aby zredukować zużycie plastiku, które niestety w przypadku diety pudełkowej potrafi być bardzo wysokie. Kroki podjęte przez naszą firmę pozwoliły jednak na redukcję wykorzystania tego materiału aż o 90%! Co zrobiliśmy? Wymieniliśmy plastikowe sztućce i słomki na ich odpowiedniki wykonane ze skrobi kukurydzianej. Pożegnaliśmy się również z nasza białą torbą – zestawy są dziś pakowane tylko w ekologicznych, papierowych torbach. Najlepsze jednak zostawiliśmy na koniec! W naszym cateringu dietetycznym zrezygnowaliśmy częściowo z plastikowych opakowań i folii. Z pomocą nadeszły biodegradowalne pudełka. Więcej o nich przeczytasz na naszym blogu.

Gotowy na rozpoczęcie zdrowego stylu życia? Z pewnością tak!

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem