Catering dietetyczny Bielsko-Biała

Catering dietetyczny Bielsko-Biała

Body Chief od wielu lat dostarcza catering dietetyczny na cały dzień do mieszkańców miast Polski, w tym także do Bielsko-Białej i okolic. Klienci mają wybór spośród 19 gotowych zestawów dietetycznych oraz 2 linii detoksu sokowego. Każda dieta jest odpowiednio zbilansowana przez doświadczonych dietetyków tak, aby dostarczyć wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

Dzięki diecie z dostawą we wskazane miejsce – do domu lub pracy łatwo osiągniesz wymarzone cele. Chcesz zdrowo i szybko schudnąć pozbywając się dodatkowych kilogramów? Chcesz zbudować masę mięśniową? Jesteś aktywny i uprawiasz intensywne sporty? A może po prostu chcesz prowadzić zdrowy tryb życia bez spędzania wielu godzin w kuchni? 

Dieta pudełkowa Bielsko-Biała

Dieta pudełkowa Body Chief - jak wybrać

Odpowiednio dobrana energetyczność diety pudełkowej pomoże Ci osiągnąć sukces. Jeśli nie wiesz, na jaką się zdecydować, skonsultuj się z naszym dietetykiem, który chętnie Ci w tym pomoże i odpowie na nurtujące Cię pytania w zakresie zdrowego odżywiania.

Wybierz dietę dla siebie, a my dostarczymy Ci ją bezpłatnie do domu lub pracy. Z Body Chief utrzymanie diety i nabranie zdrowych nawyków żywieniowych jest niezwykle proste!

Bielsko-biała - catering dietetyczny

Dlaczego Body Chief - zalety

Nasza dieta pudełkowa dostarczy Ci różnorodne dania, które z pewnością nie raz Cię zaskoczą. Znajdziesz tu zdrowe desery, niskokaloryczne kolacje i pożywne porcje. Posiłki przygotowujemy wyłącznie ze świeżych i nieprzetworzonych produktów inspirując się smakami kuchni świata. 

Wybierając fit dietę od Body Chief dbasz nie tylko o swój organizm, ale także o środowisko. W tym celu, jako pierwszy catering w Polsce, wdrożyliśmy strategię #lifestylejesteko. Nasze zdrowe posiłki pakowane są szczelnie w ekologiczne pudełka wykonane z celulozy, które w 100% nadają się do przetworzenia, o których dowiesz się więcej z zakładki Eko. Dodatkowo, możesz otrzymać w pełni biodegradowalne i kompostowalne eko-sztućce. Zrezygnowaliśmy też z plastikowych słomek i wymieniliśmy je na takie, które zostały wyprodukowane z papieru. Pyszne diety dostarczamy w papierowych torbach, których proces produkcji jest bardziej przyjazny środowisku. Body Chief to więcej niż dieta, to styl życia!

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem