Catering dietetyczny Osielsko

Catering dietetyczny Osielsko

Body Chief catering dietetyczny od teraz także dostępny w miejscowości Osielsko. Czas na zdrowy styl życia? Poznaj ofertę zbilansowanych diet pudełkowych i złóż zamówienie, a my zajmiemy się resztą! Codziennie otrzymasz 3, 4 lub 5 posiłków w wybranej kaloryczności we wskazane przez Ciebie miejsce.

Dieta pudełkowa Osielsko

Dieta pudełkowa Osielsko – oferta Body Chief

W Osielsku oferujemy diety stworzone w oparciu o preferencje żywieniowe lub zdrowotne. Oznacza to, że znajdziesz nie tylko dobrze zbilansowane diety pudełkowe, jak dieta Standard, Sport, Vegan czy Less Carb, lecz także diety przeznaczone dla osób z problemami około chorobowymi jak np. lekkostrawna dieta Soft czy dieta z niskim IG dla diabetyków. Każdy z dostępnych zestawów dietetycznych możliwy jest do wyboru w kilku opcjach kalorycznych. Jeżeli zastanawiasz się, która dieta będzie dla Ciebie odpowiednia – skorzystaj z kalkulatorów lub bezpłatnych konsultacji z naszymi dietetykami.

Dieta do domu Osielsko

Dieta w Osielsku – dlaczego Body Chief

Body Chief to nie dieta – to styl życia. Hasło to przewodzi naszej firmie od wielu lat. Wierzymy, że nasi klienci nie otrzymują tylko zbilansowanych kalorii, a przede wszystkim zdrowie, smak oraz wygodę, która pomaga realizować wszystkie założone cele w codziennym życiu. Pragniemy kompleksowo dbać o naszych klientów, dlatego oprócz obsługi żywieniowej oferujemy serię poradników tematycznych i konsultacji dietetycznych przed, w trakcie i po złożeniu zamówienia.

Co więcej, wybierając Body Chief, otrzymasz dietę, która nie jest monotonna! Opracowaliśmy kilka tysięcy receptur, a nasze menu jest regularnie wzbogacane o kolejne pyszne dania z najdalszych kuchni świata. Zdecyduj, na co masz ochotę i dołącz do nas już dziś!

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem