Catering dietetyczny Kielce

Catering dietetyczny Kielce

Szukasz cateringu dietetycznego w Kielcach? Poznaj Body Chief. Nasza dieta pudełkowa w Kielcach to 21 różnych zestawów, w wielu kalorycznościach, z dostawą do domu lub biura (lub inne wskazane przez Ciebie miejsce). Zamów 3, 4 lub 5 posiłków na cały dzień i zrób sobie wolne od gotowania i codziennych zakupów! Wybierając Body Chief, wybierasz zdrowie, smak i wygodę.

Dieta pudełkowa w Kielcach

Jak działa dieta pudełkowa w Kielcach od Body Chief

Działamy w niezwykle prosty i przejrzysty sposób – również w miejscowości Kielce. Na naszej stronie (oraz w naszej aplikacji) dostępna jest oferta 21 zestawów dietetycznych, w tym 19 rodzajów diety pudełkowej oraz 2 linie detoksu sokowego. Każda z diet pudełkowych dostępna jest w wielu kalorycznościach, dzięki czemu bez problemu dopasujesz ją do założonych celów. Jeżeli nie wiesz, który zestaw będzie najlepszy, skontaktuj się z naszymi dietetykami i zasięgnij bezpłatnej porady. Gdy określisz kaloryczność oraz wybierzesz dietę z dostawą do Kielc od Body Chief, złóż zamówienie i… zajmij się przyjemnościami lub obowiązkami, ponieważ resztą zajmiemy się my! Każdego dnia, w trakcie trwania zamówienia, dostarczymy Ci 3, 4 lub 5 posiłków na cały dzień, zawsze świeżych i smacznych niczym w restauracji.

Dieta z dostawą Kielce

Jakie diety pudełkowe Body Chief dostępne są w Kielcach?

Wśród oferty 21 diet pudełkowych można wyróżnić zestawy dla każdego oraz zestawy specjalistyczne. Co to oznacza? Diety takie jak Dieta Standard czy Dieta Sport to propozycje dla osób, które nie mają określonych preferencji żywieniowych, a dieta pudełkowa ma im pomóc w utracie zbędnych kilogramów lub zyskania dodatkowej „masy”. Diety specjalistyczne to zestawy proponowane osobom, które z różnych powodów nie mogą spożywać pewnych grup produktowych. Do takich diet możemy zaliczyć dietę lekkostrawną Soft, dietę wykluczającą gluten lub laktozę jak Dieta Lactose Free lub Dieta Gluten Free czy dietę wegańską. Jesteśmy pewni, że w Body Chief znajdziesz coś dla siebie. Oprócz diet pudełkowych oferujemy także dwie linie detoksu sokowego.

Dieta do domu z dostawą Kielce

Dlaczego warto wybrać catering Body Chief w Kielcach?

Każdego dnia dbamy o dostawy cateringu dietetycznego w ponad 1000 lokalizacjach w Polsce – w tym również w Kielcach. Jest to wyzwanie, które podjąć mogą tylko najlepsi – a taki jest właśnie catering pudełkowy od Body Chief. Dowóz diet do wszystkich miejscowości odbywa się zawsze za pomocą aut chłodniczych, dzięki czemu nasi klienci mogą cieszyć się świeżym i smacznym jedzeniem.

Catering pudełkowy Kielce

Co ważne, Body Chief dba nie tylko o zdrowy styl życia swoich podopiecznych, ale także o środowisko! Nieustannie wprowadzamy rozwiązania wspierające redukcję wykorzystania plastiku w procesie produkcyjnym diety pudełkowej. Na przestrzeni kilkunastu miesięcy wprowadziliśmy (bezpłatnie dla wszystkich klientów) papierowe torby, bambusowe sztućce, biodegradowalne pojemniki ze skrobi kukurydzianej. Wszystkie dotychczasowe działania pomogły w ograniczeniu tworzyw sztucznych aż o 90%!

To jednak nie wszystkie zalety Body Chief! Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem