Catering dietetyczny Kalisz

Catering dietetyczny Kalisz

Szukasz smacznego i dobrego jakościowo cateringu dietetycznego w Kaliszu? Zaufaj firmie z doświadczeniem, która od wielu lat dba o zdrowe odżywianie tysięcy Polaków w ponad 1000 miastach – również w Kaliszu, w województwie wielkopolskim. Jeśli nie wiesz jak działa dieta pudełkowa od Body Chief, wyjaśniamy poniżej.

Dieta pudełkowa Kalisz – jak działa Body Chief

Dieta pudełkowa to rozwiązanie dla każdego, kto marzy o zdrowej, pięknej sylwetce lub po prostu o zdrowym stylu życia. 

Dieta pudełkowa Kalisz

Każdego dnia ugotujemy 5 pełnowartościowych posiłków i dostarczymy je we wskazane przez Ciebie miejsce na terenie Kalisza i okolic. Co musisz zrobić? Wybrać dietę i złożyć zamówienie – resztą zajmiemy się my. Oferujemy aż 20 różnych rodzajów diety pudełkowej, w wielu wariantach kalorycznych, a więc wiemy, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie! Jeśli jednak, z różnych powodów, zastanawiasz się, który zestaw będzie dla Ciebie najlepszy, zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji z naszymi dietetykami.

Dlaczego warto wybrać catering Body Chief w Kaliszu

Body Chief to zdecydowanie jedna z przodujących firm na rynku cateringu dietetycznego. Od wielu lat dbamy o zdrowy styl życia tysięcy osób.

Dieta do domu kalisz

Doświadczenie zdobyte w tym czasie zaowocowało przede wszystkim stworzeniem kompleksowej oferty wielu diet pudełkowych dostarczanych do domu lub biura. Nasz catering dietetyczny z dostawą do domu to pewność smaku i jakości, dzięki wykorzystywaniu sprawdzonych produktów, od lokalnych dostawców.

Co więcej, z nami zadbasz nie tylko o swoje cele, sylwetkę i zdrowe odżywianie. Przyczynisz się również do ochrony środowiska. Jesteśmy jedynym cateringiem dietetycznym w Kaliszu, który przykłada tak dużą wagę do redukcji tworzyw sztucznych w trakcie produkcji naszych produktów. Wiele miesięcy temu wprowadziliśmy nieodpłatnie ekologiczne opakowania, papierowe torby, biodegradowalne sztućce czy słomki. Wszystkie nasze działania pomogły w pomniejszeniu jednostkowego zużycia plastiku aż o 90%! Nie zwlekaj. Dołącz do nas, zamów dietę pudełkową i przerzuć się na zdrowy styl życia.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem