Catering dietetyczny Koźmin Wielkopolski

Catering dietetyczny Koźmin Wielkopolski

Szukasz zdrowej i smacznej diety pudełkowej? Catering dietetyczny Body Chief w mieście Koźmin Wielkopolski to oferta 21 zestawów dietetycznych, które przybliżą Cię do wymarzonej formy na lata! Wybierz zestaw, określ zapotrzebowanie kaloryczne, a my ugotujemy i dostarczymy we wskazane przez Ciebie miejsce torbę zbilansowanych posiłków. Z Body Chief przekonasz się, jak przyjemna może być dieta!

Dieta pudełkowa Koźmin Wielkopolski

Koźmin Wielkopolski – dieta pudełkowa Body Chief

Dieta pudełkowa w Koźminie Wielkopolskim od Body Chief to aż 19 pełnowartościowych zestawów 5, 4 lub 3 posiłkowych do wyboru, a także 2 linie diety sokowej wspierającej oczyszczenie organizmu. Znajdziesz u nas między innymi: dietę pudełkową wegańską, wegetariańską, bez laktozy, bez gluteny, a nawet zestaw dla kobiet w ciąży i mam karmiących. Każda z diet jest dostępna w kilku opcjach kalorycznych, a więc z pewnością dobierzesz dietę do swoich preferencji. Wybierz i zamów, a my zajmiemy się resztą – każdego dnia ugotujemy i dostarczymy bezkontaktowo torbę cateringu dietetycznego.

Dieta do domu Koźmin Wielkopolski

Dlaczego warto wybrać Body Chief?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Każdego dnia dostarczamy zestawy diet do ponad 1000 lokalizacji w Polsce – również do Koźmina Wielkopolskiego. Dzięki temu doskonale wiemy, jak dbać o żołądki naszych Klientów, aby ich sylwetki zmieniły się w sposób, jaki oczekują.

Dieta pudełkowa Body Chief zapewnia jakość i świeżość dań, dzięki ulepszonemu procesowi dostaw autami chłodniczymi oraz współpracy z lokalnymi dostawcami produktów o najwyższej jakości.

Chociaż zdrowie i zadowolenie naszych Klientów to dla nas priorytet, nieustannie pracujemy nad rozwiązaniami ograniczającymi wykorzystanie tworzyw sztucznych w produkcji. Do tej pory zredukowaliśmy jednostkowe wykorzystanie plastiku aż o 90%! Jak tego dokonaliśmy? Jako jedna z pierwszych firm w Polsce wprowadziliśmy biodegradowalne opakowania, sztućce, słomki oraz torby.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem