Catering dietetyczny Stare Babice

Catering dietetyczny Stare Babice

Catering dietetyczny od Body Chief w miejscowości Stare Babice to oferta 21 zestawów dietetycznych, w tym 19 diet pudełkowych zbilansowanych pod kątem preferencji żywieniowych oraz 2 diet sokowych – zestawów napojów pomagających w oczyszczeniu organizmu. Poznaj założenia każdego z zestawu i wybierz ten, który odpowiada Twoim celom! Resztą zajmiemy się my – codziennie ugotujemy i dostarczymy w wybrane przez Ciebie miejsce torbę pysznych dań.

Dieta pudełkowa Stare Babice

Dieta pudełkowa Body Chief – oferta w Starych Babicach

Co oferujemy? Przede wszystkim zdrowie, wygodę i smaki restauracyjnych dań w ich zdrowych odsłonach, których nie zaznasz nigdzie indziej! A to wszystko wśród kilkunastu rodzajów diet wśród których znajdziesz dietę pudełkową wegetariańską, wegańską, bez laktozy, bez glutenu a nawet dietę o niższej zawartości węglowodanów. Każdy z oferowanych produktów jest dostępny w kilku opcjach kalorycznych. Jeżeli jednak masz wątpliwości, który wypróbować – skorzystaj z kalkulatorów Body Chief oraz bezpłatnych konsultacji dietetycznych.

Dieta do domu Stare Babice

Dlaczego warto wybrać Body Chief w Starych Babicach?

Decydując się na naszą dietę pudełkową w Starych Babicach nabierzesz zdrowych nawyków żywieniowych. Codzienna dostawa 5, 4 lub 3 posiłków pomoże Ci w regularnym spożywaniu dań, co z pewnością przełoży się na efekty treningów oraz diety. Dołożymy wszelkich starań, aby pod Twoje drzwi każdego dnia docierał zestaw zbilansowanych dań o smakach, które na zawsze zmienią Twoje podejście do zdrowego odżywiania. W końcu Body Chief to nie dieta – to styl życia.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem