Catering dietetyczny Tczew

Catering dietetyczny Tczew

Body Chief catering dietetyczny od teraz dostępny także w Tczewie i okolicach (woj. pomorskie). Chcesz zgubić zbędne kilogramy lub zyskać dodatkową masę mięśniową? Zamów dietę pudełkową zawierającą 5 pełnowartościowych posiłków i zacznij realizację celów już dzisiaj. Nie wiesz jak to działa? Sprawdź poniżej.

Dieta pudełkowa Body Chief – jak to działa

Body Chief oferuje aż 19 zestawów diet pudełkowych oraz 2 linie detoksu sokowego. Każda z diet dostępna jest w kilku wariantach kalorycznych. Jeśli nie wiesz, która z nich będzie idealna dla Ciebie, skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszymi dietetykami.

Dieta pudełkowa Tczew

Po wyborze zestawu i złożeniu zamówienia, resztą zajmiemy się my. Każdego dnia dostarczymy we wskazane przez Ciebie miejsce na terenie Tczewa i okolic torbę zawierającą 5 posiłków – 1. śniadanie, 2. śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację. Podczas gdy my zajmiemy się gotowaniem Twojej diety, Ty poświęcisz swój cenny czas na co tylko zechcesz.

Dlaczego powinieneś wybrać Body Chief?

Jesteśmy doświadczonym zespołem, który od wielu lat dba o dietę tysięcy Klientów. Dostarczamy posiłki na terenie ponad 1000 miejscowości w Polsce, a także w Berlinie oraz Londynie. Wybierając nas, wybierasz zdrowie, smak i wygodę każdego dnia.

Dieta do domu Tczew

Co więcej, wspomniane doświadczenie wsparło nas w procesie tworzenia dopasowanej do potrzeb każdego oferty. Zestaw 19 różnych diet pudełkowych to nie tylko uniwersalna Dieta Standard, dieta dla sportowców czy dieta wegetariańska. Na wyróżnienie zasługuje także przygotowana przez nas propozycja diet specjalistycznych – między innymi diety bez laktozy, bez glutenu czy Dieta Soft, dla osób poszukujących lekkostrawnych dań.

Zamawiając posiłki cateringu dietetycznego Body Chief zadbasz nie tylko o swoją sylwetkę, ale także o środowisko. Jesteśmy prekursorem zmian proekologicznych w cateringu dietetycznym. Tylko na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy, udało nam się zredukować jednostkowe zużycie tworzywa sztucznego w produkcji aż o 90%! To nie żart! Wprowadziliśmy nieodpłatne ekologiczne torby, sztućce, słomki i najistotniejsze – biodegradowalne opakowania, które wykorzystujemy w każdym z zestawów.

Nie czekaj, wybierz najsmaczniejszy i najlepszy catering dietetyczny w Tczewie – Body Chief.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem