Catering dietetyczny Komorniki

Catering dietetyczny Komorniki

Szukasz zbilansowanej i odpowiednio przygotowanej diety pudełkowej w Komornikach? Catering dietetyczny Body Chief służy pomocą. Oferujemy codzienną dostawę 3, 4 lub 5 posiłków w wybranej przez Ciebie kaloryczności. Z nami przekonasz się jak wygodna i różnorodna może być dieta pudełkowa. Nie czekaj i dołącz już dziś!

Dieta pudełkowa Komorniki

Dieta pudełkowa w Komornikach od Body Chief

Tak jak w każdym obsługiwanym przez nas mieście, tak w Komornikach oferujemy aż 21 zestawów dietetycznych. Znajdziesz wśród nich 19 diet pudełkowych i 2 linie detoksu sokowego. Każda z diet pudełkowych w Kormonikach została zbilansowana według określonych preferencji żywieniowych i jest dostępna w wielu wariantach kalorycznych.

Dieta sokowa jest z kolei metodą oczyszczania organizmu, opartą na spożywaniu odpowiednio zbilansowanych soków. Jeden dzień kuracji składa się z 6 butelek soku dostosowanego do pory dnia, do przygotowania którego zostało wykorzystanych ponad 5 kg świeżych warzyw i owoców. Jeżeli zastanawiasz się, który zestaw będzie dla Ciebie odpowiedni, skorzystaj z bezpłatnych konsultacji z naszymi dietetykami.

Dieta do domu Komorniki

Dlaczego warto wybrać Body Chief

Pomagamy w zdrowym odżywianiu tysiącom Klientów w całym kraju – również w Komornikach pod Poznaniem. Nabyte w trakcie ponad 7 letniej przygody w cateringu dietetycznym doświadczenie, pomogło nam stworzyć kompleksową ofertę diet pudełkowych.

Będąc na diecie z Body Chief poznasz setki dietetycznych posiłków o iście restauracyjnych smakach z wielu kuchni świata. Przekonasz się, że bycie na diecie nie musi być monotonne i nudne.

Korzystając z usług cateringu dietetycznego od Body Chief w Komornikach, zadbasz również o środowisko. Nieustannie dbamy o rozwój procesów wspierających ograniczenie wykorzystania tworzyw sztucznych. Właśnie dlatego zapewniamy nieodpłatnie biodegradowalne opakowania, papierowe torby czy ekologiczne sztućce i słomki.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem