Catering dietetyczny Czarnków

Catering dietetyczny Czarnków

Mieszkańcy Czarnkowa (województwo wielkopolskie) i okolic mogą rozpocząć zdrowy styl życia z Body Chief! Nasz catering dietetyczny jest dostępny także w tej miejscowości. Zapoznaj się z ofertą aż 21 zestawów dietetycznych, wybierz odpowiedni dla siebie i rozpocznij metamorfozę. Utrata zbędnych kilogramów? A może zyskanie masy mięśniowej? Z pewnością pomożemy.

Jak działa catering dietetyczny Body Chief

Zasady działania cateringu z dostawą do domu są bardzo proste. Ty wybierasz interesujący Cię zestaw – my gotujemy, a następnie dostarczamy we wskazane miejsce na terenie Czarnkowa i okolic. Catering dietetyczny Body Chief to oferta 19 diet pudełkowych oraz 2 linii diety sokowej.

Dieta pudełkowa Czarnków

Znajdują się w niej zestawy dla każdego – od zbilansowanej, uniwersalnej Diety Standard przez zestawy dedykowane sportowcom, wegetarianom po specjalistyczne diety dla osób z nietolerancjami pokarmowymi np. Dieta Gluten Free oraz Dieta Lactose Free. W Body Chief płacisz tylko za zestaw dietetyczny! Nie pobieramy dodatkowych opłat za dostawę, konsultacje dietetyczne czy ekologiczne opakowania. Z pewnością brzmi zachęcająco!

Dlaczego dieta pudełkowa Body Chief jest tak popularna

Nasza firma specjalizuje się w gotowaniu zestawów dietetycznych od wielu lat. W tym czasie zdobyliśmy zaufanie tysięcy Polaków, co z pewnością zaowocowało nieustannym podążaniem za perfekcją w zakresie żywienia dietetycznego.

Dieta do domu Czarnków

Dbamy o jakość i świeżość posiłków. Współpracujemy przede wszystkim ze sprawdzonymi i lokalnymi dostawcami, a codzienna dostawa toreb z posiłkami odbywa się za pomocą specjalnych aut chłodniczych. Dzięki temu mamy pewność, że nasi Klienci otrzymają zdrowe, smaczne dietetyczne potrawy, zamknięte w niewielkich pudełkach.

Wybierając Body Chief, przyczynisz się także do ochrony środowiska. Nasz catering jest jednym z niewielu firm, które oferują bezpłatne ekologiczne pojemniki, torby oraz biodegradowalne sztućce i słomki. Nasze działania na rzecz ekologii pozwoliły na ograniczenie jednostkowego zużycia tworzyw sztucznych w trakcie produkcji aż o 90%!

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem