Catering dietetyczny Bochnia

Catering dietetyczny Bochnia

Dieta wcale nie musi być nudna, a posiłki dietetyczne mogą posiadać smaki wszystkich kuchni świata, prawda? Catering dietetyczny Body Chief w Bochni właśnie taki jest! Codzienna dostawa 3, 4 lub 5 zbilansowanych i pełnowartościowych posiłków na terenie Bochni i okolic to usługa, która odmieni Twoje życie. Dzięki nam zyskasz dodatkowy czas w ciągu dnia, który poświęcisz na co tylko chcesz. Wypróbuj dietę pudełkową od Body Chief i dołącz do tysięcy zadowolonych klientów w Polsce.

Dieta z dostawą do domu Bochnia

Jak działa dieta pudełkowa Body Chief w Bochni

Dieta pudełkowa to nowy koncept dla Ciebie? Jej zasady działania są niezwykle proste. Jedyne, co musisz zrobić to wybrać zestaw, jego kaloryczność i złożyć zamówienie. A resztą zajmiemy się my! Oferujemy 21 rodzajów diet, w tym 19 diet pudełkowych oraz 2 linie diety sokowej. Każda z diet dostępna jest w kilku wariantach kalorycznych, tak byś mógł wybrać zestaw idealnie dopasowany do Ciebie i Twoich oczekiwań. Uspokajamy - jeżeli nie wiesz jaki zestaw wybrać, skorzystaj z bezpłatnych konsultacji z naszym dietetykiem. Po złożeniu zamówienia zajmij się sobą i bliskimi, a my każdego dnia ugotujemy i dostarczymy 3, 4 lub 5 posiłków we wskazane przez Ciebie miejsce w Bochni i okolicach.

Dieta pudełkowa w Bochni

Dieta pudełkowa w Bochni? Wybierz Body Chief!

Dlaczego warto wybrać właśnie naszą dietę pudełkową? Przede wszystkim wiemy jak robić ją dobrze! Nad procesem produkcji zestawów dietetycznych Body Chief czuwają najlepsi specjaliści. 

Dbamy o zdrowy styl życia tysięcy klientów z ponad 1000 miejscowości w Polsce, w tym także w Bochni.

Catering pudełkowy Bochnia

Doświadczenie zdobyte w tym czasie pozwoliło nie tylko na stworzenie kompleksowej oferty, ale także mechanizmów wspierających dostawę na tak szeroką skalę. W Body Chief odbywa się ona zawsze za pomocą aut chłodniczych i nie ponosisz z jej tytułu żadnych kosztów!

Nie jest nam również obojętne środowisko oraz planeta. Body Chief jest pro-ekologicznym cateringiem dietetycznym, który dba o to, by dieta pudełkowa przestała kojarzyć się z ciemnymi plastikowymi pojemnikami. Zamawiając naszą dietę, przekonasz się, jak bardzo poważnie do tego podchodzimy. Przede wszystkim, zadbaliśmy o to, by ograniczyć wykorzystanie tworzyw sztucznych w produkcji diet. Wprowadziliśmy biodegradowalne pojemniki, bambusowe sztućce, papierowe torby co w efekcie obniżyło zużycie plastiku o 90%. Z nami Twój lifestyle stanie się EKO!

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem