Catering dietetyczny Bochnia

Catering dietetyczny Bochnia

Dieta wcale nie musi być nudna, a posiłki dietetyczne mogą posiadać smaki wszystkich kuchni świata, prawda? Catering dietetyczny Body Chief w Bochni właśnie taki jest! Codzienna dostawa 5 zbilansowanych i pełnowartościowych posiłków na terenie Bochni i okolic to usługa, która odmieni Twoje życie. Dzięki nam zyskasz dodatkowy czas w ciągu dnia, który poświęcisz na co tylko chcesz. Wypróbuj dietę pudełkową od Body Chief nawet z 30% zniżką i dołącz do tysięcy zadowolonych klientów w Polsce.

Dieta z dostawą do domu Bochnia

Jak działa dieta pudełkowa Body Chief w Bochni

Dieta pudełkowa to nowy koncept dla Ciebie? Jej zasady działania są niezwykle proste. Jedyne, co musisz zrobić to wybrać zestaw, jego kaloryczność i złożyć zamówienie. A resztą zajmiemy się my! Oferujemy 20 rodzajów diet, w tym 18 diet pudełkowych oraz 2 linie diety sokowej. Każda z diet dostępna jest w kilku wariantach kalorycznych, tak byś mógł wybrać zestaw idealnie dopasowany do Ciebie i Twoich oczekiwań. Uspokajamy - jeżeli nie wiesz jaki zestaw wybrać, skorzystaj z bezpłatnych konsultacji z naszym dietetykiem. Po złożeniu zamówienia zajmij się sobą i bliskimi, a my każdego dnia ugotujemy i dostarczymy 5 posiłków we wskazane przez Ciebie miejsce w Bochni i okolicach.

Dieta pudełkowa w Bochni

Dieta pudełkowa w Bochni? Wybierz Body Chief!

Dlaczego warto wybrać właśnie naszą dietę pudełkową? Przede wszystkim wiemy jak robić ją dobrze! Nad procesem produkcji zestawów dietetycznych Body Chief czuwają najlepsi specjaliści. Co więcej, współpracujemy ze znaną i cenioną restauratorką – Magdą Gessler. Współpraca zaowocowała godzinami spędzonymi wspólnie w kuchni, wymianą doświadczeń i przepisów, czego efektem jest nie tylko Dieta z wyborem menu by Magda Gessler, ale także dziesiątki potraw dietetycznych według autorskich przepisów pani Magdy, które na co dzień pojawiają się w zestawach Body Chief.

Dbamy o zdrowy styl życia tysięcy klientów z ponad 1000 miejscowości w Polsce, w tym także w Bochni.

Catering pudełkowy Bochnia

Doświadczenie zdobyte w tym czasie pozwoliło nie tylko na stworzenie kompleksowej oferty, ale także mechanizmów wspierających dostawę na tak szeroką skalę. W Body Chief odbywa się ona zawsze za pomocą aut chłodniczych i nie ponosisz z jej tytułu żadnych kosztów!

Nie jest nam również obojętne środowisko oraz planeta. Body Chief jest pro-ekologicznym cateringiem dietetycznym, który dba o to, by dieta pudełkowa przestała kojarzyć się z ciemnymi plastikowymi pojemnikami. Zamawiając naszą dietę, przekonasz się, jak bardzo poważnie do tego podchodzimy. Przede wszystkim, zadbaliśmy o to, by ograniczyć wykorzystanie tworzyw sztucznych w produkcji diet. Wprowadziliśmy biodegradowalne pojemniki, bambusowe sztućce, papierowe torby co w efekcie obniżyło zużycie plastiku o 90%. Z nami Twój lifestyle stanie się EKO!

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem