Catering dietetyczny Opole

Catering dietetyczny Opole

Najsmaczniejszy catering dietetyczny jest już w Opolu i okolicach! Body Chief to dieta z dowozem do domu lub pracy, która podbiła serce Polaków. Rekomendowana dla tych, którzy oczekują sportowych sukcesów jak i tych, którzy są głodni zdrowego stylu życia! Nie czekaj i dołącz do drużyny Body Chief!

Jak działa catering dietetyczny Body Chief

Nigdy wcześniej nie próbowałeś cateringu z dostawą do domu? Nie wiesz jak to działa? Dieta pudełkowa to koncept, który zmienia życie – dosłownie. 5 zdrowych, pełnowartościowych posiłków każdego dnia, które zostaną dostarczone w dowolnie wybrane przez Ciebie miejsce w Opolu. Brzmi ciekawie? To nie wszystko. To Ty wybierasz jaką dietę pudełkową potrzebujesz. W naszej ofercie jest aż 21 różnych rodzajów – Dieta Standard dla każdego czy Dieta Sport, to tylko niektóre z nich. Sprawdź naszą ofertę, wybierz odpowiednią kaloryczność, a my zajmiemy się resztą.

Dieta do domu Opole

Dlaczego warto przejść na dietę pudełkową Body Chief?

Męczy Cię codzienne gotowanie i ważenie produktów, tak by dopasować kaloryczność do własnego zapotrzebowania? Dieta pudełkowa będzie idealnym rozwiązaniem. Wybierając Body Chief masz gwarancję, że każdego dnia otrzymasz najwyższej jakości posiłki w bardzo atrakcyjnej cenie. Już od kilku lat dbamy o żołądki Polaków, dzięki temu wiemy doskonale jak rozpieszczać naszych podopiecznych. Menu, które dostępne jest na naszej stronie jest tego potwierdzeniem. W skład zestawu wchodzi 5 posiłków – śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolacja. Każde danie przygotowane jest przez wykwalifikowanych kucharzy, którzy sprawią, że dieta pudełkowa nigdy nie jest nudna!

Dieta pudełkowa Opole

Body Chief - ekologiczna dieta pudełkowa

Jako jedna z największych firm cateringu dietetycznego w Polsce, mamy świadomość jak ważnym aspektem jest dbanie o ekologię. Dlatego też podporządkowujemy procesy produkcji nie tylko po to, aby dostarczać zdrowe i jakościowe jedzenie Klientom, ale także po to by nie ucierpiało przy tym środowisko. Jak to robimy? Sukcesywnie ograniczamy wykorzystywanie tworzyw sztucznych! Udało nam się już wyeliminować plastikowe sztućce, słomki oraz torby, zastępując je w pełni biodegradowalnymi zamiennikami. Wprowadziliśmy także jako pierwsza firma, nieodpłatne eko-pudełka. Działania te, pozwoliły nam obniżyć jednostkowe użycie plastiku aż o 90%! Imponujące, prawda?

Nie czekaj, zamów dietę pudełkową od Body Chief i zacznij zdrowy styl życiu już dziś!

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem