Catering dietetyczny Ostróda

Catering dietetyczny Ostróda

Body Chief catering dietetyczny jest już dostępny dla mieszkańców Ostródy (woj. warmińsko-mazurskie) i okolic. Zamów 5 zdrowych, w pełni zbilansowanych posiłków i ciesz się lepszym samopoczuciem. Oferujemy aż 19 rodzajów diet pudełkowych oraz 2 linie detoksu sokowego. Jeśli zastanawiasz się jak działa catering dietetyczny na terenie Ostródy, przedstawiamy poniżej.

Jak działa dieta pudełkowa w Ostródzie od Body Chief

Tak jak na terenie ponad 1000 miejscowości w całej Polsce, tak w regionie Ostródy i okolic, nasza dieta pudełkowa to codzienna dostawa 5 zdrowych i pełnowartościowych posiłków.

Dieta pudełkowa Ostróda

W ofercie znajduje się 21 zestawów dietetycznych, w kilku wariantach kalorycznych do wyboru. Możesz zamówić więc dietę dopasowaną do Twoich potrzeb wśród takich opcji jak dieta dla sportowca, dieta wegetariańska, dieta bez glutenu i laktozy. Niezależnie od wyboru – każda z nich zostanie dostarczona do Twojego domu lub innego wskazanego miejsca. Dostawy diety są zawsze darmowe, realizowane w godzinach porannych.

Dieta do domu Ostróda

Dlaczego warto wybrać Body Chief w Ostródzie

Cechuje nas doświadczenie – od wielu lat dbamy o zdrowe odżywianie tysięcy Polaków (w tym również mieszkańców Ostródy i okolic). Wiedza, jaką zdobyliśmy, pozwoliła nam na rozbudowanie oferty aż do 21 rodzajów cateringu dietetycznego (standardowych oraz specjalistycznych) w różnych wariantach kalorycznych. Jesteśmy pewni, że znajdziesz dietę odpowiadającą Tobie i Twoim oczekiwaniom.

Współpracujemy z lokalnymi dostawcami, starannie dobierając produkty wykorzystywane w dietach. Tylko w ten sposób, mamy pewność, że możemy zagwarantować restauracyjne smaki zamknięte w ekologicznych pudełkach.

Dieta w pudełkach Ostróda

Boisz się, że dieta będzie nudna? Nasze menu oferuje niezwykle zróżnicowane propozycje dań każdego dnia. Rozpoczynając dietę z Body Chief, przekonasz się, że możesz jeść smacznie, zdrowo i oryginalnie. Zaskoczymy Cię daniami z najdalszych kuchni świata!

Co więcej, troszczymy się nie tylko o ludzi, ale również o środowisko. Sukcesywnie, od kilku lat, dbamy o redukcję zużycia plastiku w trakcie trwania naszej działalności. Zadbaliśmy więc o to, aby opakowania posiłków były biodegradowalne. To jednak nie wszystko. W naszej diecie pudełkowej znajdziesz nieodpłatnie ekologiczne słomki oraz biodegradowalne sztućce. Wszystko dostarczymy w papierowej torbie. Stawiając na Body Chief, zadbasz nie tylko o swój organizm, ale także o środowisko!

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem