Catering dietetyczny Szklarska Poręba

Catering dietetyczny Szklarska Poręba

Odkryj przyjemność z jedzenia i dołącz do Body Chief! Catering dietetyczny w Szklarskiej Porębie to oferta 3, 4 lub 5 zdrowych i świeżych dań każdego dnia z dostawą we wskazane przez Ciebie miejsce. Oferujemy kilkanaście rodzajów diety pudełkowej i dwie linie diety sokowej. Wybierz zestaw oraz jego kaloryczność – a resztą zajmiemy się my!

Dieta pudełkowa Szklarska Poręba

Jakie diety pudełkowe oferujemy w Szklarskiej Porębie?

Szklarska Poręba – dieta pudełkowa Body Chief to kilkanaście zestawów do wyboru. Znajdziesz u nas między innymi diety roślinne, diety sportowe, diety specjalistyczne a także diety sokowe. Każdy zestaw przygotowany został przez wykwalifikowanych dietetyków i zawiera restauracyjne smaki zamknięte w ekologicznych pudełkach. Diety Body Chief dostępne są w wielu wariantach kalorycznych, abyś mógł dopasować je do swojego dziennego zapotrzebowania i założonych celów około żywieniowych.

Dieta z dostawą w Szklarskiej Porębie

Dieta Szklarska Poręba – dlaczego my?

Dbamy o zdrowe odżywianie Polaków od wielu lat. Doświadczenie zdobyte w tym czasie pozwoliło na stworzenie kompleksowej oferty diet – również w Szklarskiej Porębie. Wybierając Body Chief masz pewność, że otrzymany zestaw jest świeży i przygotowany w trosce o Twoje zdrowie.

Przekonasz się także, że bycie na diecie nie musi być monotonne i wymagać wielu wyrzeczeń. Wręcz przeciwnie - z Body Chief odkryjesz smaki kuchni świata w ich dietetycznych odsłonach.

Gwarancja jakości, zdrowia i smaku to nie wszystko. Przechodząc na dietę z Body Chief, zadbasz także o środowisko. Nasza firma od lat usprawnia wszystkie procesy po to, aby redukować jednostkowe zużycie tworzyw sztucznych. Kojarzące się z dietą pudełkową plastikowe opakowania zastąpiliśmy w pełni biodegradowalnymi pojemnikami, a do ekologicznych toreb, w której trafiają posiłki do Klienta, dorzucamy także wykonane ze skrobi kukurydzianej sztućce!

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem