Catering dietetyczny Września

Catering dietetyczny Września

Mieszkańcy Wrześni i okolic – od teraz nasz catering dietetyczny jest dostępny także w Waszym mieście! Noworoczna dieta lub ostatnie szlify formy przed latem? To nasza specjalność! Poznaj ofertę 21 zestawów dietetycznych, wybierz dopasowany dla siebie i oddaj gotowanie w ręce Body Chief. Jeśli nie wiesz, jak działa dieta pudełkowa, przeczytaj poniższy tekst i zamów dietę testową już dziś.

Dieta pudełkowa Body Chief – jak to działa

Dieta pudełkowa Body Chief to projekt stworzony z pasji do gotowania wiel lat temu. To wtedy rozpoczęliśmy dostawę 5 posiłków każdego dnia wprost pod drzwi naszych Klientów. Jak to działa?

Dieta pudełkowa Września

Oferujemy 19 rodzajów cateringu dietetycznego oraz 2 linie detoksu sokowego. Zestaw dietetyczny to torba wypełniona odpowiednio zbilansowanymi kalorycznie daniami, które pomogą Ci osiągnąć wymarzone cele. Wybór diety i jej kaloryczności to wszystko co musisz zrobić, by rozpocząć zdrowy styl życia z Body Chief. Resztą zajmiemy się my. Każdego dnia dostarczymy w wyznaczone przez Ciebie miejsce posiłki na cały dzień.

Body Chief – najlepsza dieta z dostawą do domu

Dlaczego uważamy się za najlepszą dietę pudełkową? Przede wszystkim przemawia za tym nasze doświadczenie. Doświadczenie, które zaowocowało ponad 8 latami działalności i codzienną (bezkontaktową) dostawą do ponad 1000 miast w Polsce (jesteśmy także w Berlinie i Londynie).

Dieta do domu Września

Taka skala działania pozwala nam na tworzenie ofert niebanalnych, odważnych i smacznych. Posiadamy w ofercie 21 zestawów diet – kupisz u nas pakiet Diety Standard, idealny dla każdego, ale także Dietę Sport o zwiększonej ilości białka. Oferujemy również diety specjalistyczne jak Dieta Lactose Free dla osób nietolerujących laktozy, Dieta Gluten Free dla tych, którzy ograniczają gluten lub Dieta Low IG (dieta dla diabetyków, o niższej zawartości cukru) oraz diety sokowe.

Oferta i obszar działania to jednak nie wszystko. Dlatego, by świadczyć najwyższej jakości usługę, współpracujemy głównie z lokalnymi dostawcami produktów, a nad naszym menu czuwa sztab wyspecjalizowanych dietetyków i kucharzy.

Catering pudełkowy Września

Jako firma nie zapominamy także o potrzebujących, dlatego aktywnie uczestniczymy w działaniach związanych z pomocą Bankowi Żywności, aplikacjom ograniczającym marnotrawienie jedzenia czy schroniskom z przemiłymi zwierzakami. Nie zapominamy także o środowisku, regularnie wprowadzając usprawnienia produkcyjne, które pozwalają nam na ograniczenie wykorzystania tworzyw sztucznych. Zamówienia Body Chief docierają więc do Klientów w (bezpłatnych) ekologicznych torbach, w których czekają posiłki zapakowane w biodegradowalne pojemniki.

Body Chief to nie tylko dieta. To przede wszystkim styl życia.

Zainteresowała cię nasza dieta?

Skontaktuj się z naszym oddziałem